SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
Jakie mam brać odżywki aby w jakimś stopniu zastąpić ją za część codziennej diety ?? nie zanam sie zupełnie na nich. A nie mam zabardzo czasu żeby przed pracą robić sobie stos jedzenia :/ dlatego tutaj odżywki by sie przydały...

Mój staż to ok 1 rok z tego ostatnie półtora miesiąca ostrego treningu wcześniej miałem długą przerwe waże ok 75kg; 182 cm wzrostu; jak narazie mogłem sprawdzić ile max wyciskam to na klate 60kg w innych ćwiczenia nie mam jak zabardzo...

z góry dzięki jakbym miał więcej czasu to sam bym poszperał ale właśnie go nie mam i prosze o porade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes ekto...
kup sobie dużo dobrego gainera np. hard mass ze sport one, monster mass z biogenixa, gainbolica z olimpa lub gainer 1 z vitalmaxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 821
max wyciskasz na klate 60kg ????? przy ok roku stażu ???????oo stary coś chyba z Toba nie tak jest .......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Polecam Vital max 2 lub 1 . Zalezy od twoich wymagan do diety.

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
danke ;)
Ps. rok stażu może i mam ale przeczytaj dokładnie miałem długą przerwe i teraz dopiero wróciłem do ćwiczeń spowrotem ;] ale przez tą przerwe niestety siła i wszystko poszło do lasa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a ile było tego rzeczywistego treningu i jakie efekty- zdaje mi si,e bowiem, że coś tu poważnie szwankuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
czyli od nowa zaczynasz, i od razu na ostro jedziesz?; to rób sobie żarcie wieczorem.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
no dokładnie już nie pamiętam ale z pół roku było ostrego treningu (nawet za ostrego :/ i do tego bez diety :0 i wyciskałem 90kg na klate (i tutaj siłowałem sie na samych pąpkach i innych domowych sposobach :D to rewelki dlatego nie było w osiągach) to dorobiłem sie prawie 40 cm w łapce a spadło do niecałych 37 :/ (ale ten spadek był głównie spowodowany imprezkami które były równo zakrapiane........)

A co do robienia sobie szamki wieczorem to też zabardzo nie przejdzie bo pracuje po 11 - 13 godz codziennie i połączyć jeszcze trening to wychodzi, że po treningu jest gdzodzina 23 i nie mam czasu na nic innego jak tylko na spanie bo przed 6 rano musze wstać... a z robieniem jeszcze jedzenia to bym spał po jakieś 5 godz... to odpada bo bym w połowie tyg padł ze zmęczenia godzinka w tą czy w tą to jakby nie patrzeć to dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takim razie ułóż diete jaką możesz a w zastepstwie dodamy idżywkę- jako jeden, lub nawet dwa posiłki- inaczej sie chyba nie da.
z treningiem zaczynaj stopniowo, jak co to po ułożeniu diety jakis trening sie dopasuje- jasli sobie sam nie poradzisz z tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyber-TEST: Thermal Pro Evolution (+ KO i Nitro2) by saib__ - PODSUMOWANIE str. 88!

Następny temat

jak brac?

Wiecej