SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co biedny endo ma zrobić po treningu %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
siema

słuchajcie, to nie mój pierwszy post, dane macie w profilu, postanowiłem zapytać się w tym dziale odnośnie suplementacji okołotreningowej.
jak wskazuje temat łatwo mi idzie waga, ale kalendarz wskazuje na to by robić mase, zdedydowałem się na 1 w mojej karierze HST, zobaczymy co wyjdzie z tego.
problem dotyczy wyżej wspomnianej suplementacji okołotreningowej, mianowicie zawsze po treningu pije z 50 g WPC ( najczęściej prolo ) potem przychodzę do domu i z racji tego ze jest juz dość późno jem coś + twaróg i ide spać

teraz pomyślałem że mógłbym pić po treningu białko z węglami, żeby troszkę rozmiary się ruszyły

tylko problem z zalaniem się, nie wiem czy mieszać np. te 50 g z 30 g jakiegos gainera np. monstermassa albo coś takiego ??

co o tym myslicie ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
bezpośrednio po treningu jakiś gainer, np. GainBolic6000, Mas XXL a po jakimś czasie białeczko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
drogi kolego , przy moim typie budowy to może spowodować zalanie się...

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
jesli jestes na LC,
to wegle w porze okolotreningowej ci nie zaszkodza.
imo, wegle(ryz/ziemniaki/itp)+wpc po treningu + leucyna jak masz flote aby ja kupic.
wegli ok 50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
ale sam pisałeś teraz pomyślałem że mógłbym pić po treningu białko z węglami, żeby troszkę rozmiary się ruszyły a w gainerze masz jeszcze troszke białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
vinceanity chodzi o odżwykę a nie o ryż...

poczekam na wypowiedź innych

hehe fakt, 25% białka

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Jeśli nie masz diety to ułóż ją, jeśli masz już jakąś to dopracuj, dodaj troche kcal (tylko uważaj na fat) + tak jak mówiłem aby zwiększyć kcal po treningu dodaj gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
W sumie możesz do porcji WPC dosypać tak z 30g. Carbo.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
no właśnie jest kwestia czy carbo po treningu czy gainera.
teoretycznie powinno się ww z wysokim ig po treningu jeść więc ...\

ech sam nie wiem

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
a jak zjesz z niskim to co? miesnie nie urosna?
brednie z tym ig

jestes endo, nie zalecalbym carbo/gainer bo maja duzo zbednych kcal.
w ogole to powinienes byc na diecie lc.

jesli sie uparles na odzywke to gainer + wpc albo carbo + wpc.
masz 50g wegli po trenie styka + 30-40g bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
nie jestem na lc bo bym jej nie utrzymał

zatanawia mnie tylko czy jak wypije porcję carbo z 50 g WPC od razu po treningu to czy mi dupy nie rozerwie

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc Dla poczatkującego!!

Następny temat

odżywianie w krav madze..

WHEY premium