SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Wy na to?? ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
No więc tak.. Niedługo zabieram się za robienie rzeźby..
Właściwie wiele do zrobienia nie mam, główny cel to ekstremalnie płaski brzuch
Z różnych względów nie mogę skorzystać w tym momencie z dobrodziejstw np. CKD dlatego chciałbym przeprowadzić coś takiego:
Dieta Low-Carb, około 2200 max 2500 kcal, ładowania raz na dwa tyg. (czy lepiej raz na tydzień przy takim wysiłku?)
trening 3 razy w tygodniu podobny do tego co zaproponował Qazar w arcie na temat CKD [przy okazji pytanie do niego czy serie miały być ze stałym obciążeniem czy progresem?]
Aeroby koło 3-5 razy w tygodniu, w zależności jak bedę stał z czasem (wiadomo różnie bywa)
Czasem tego samego dnia co trening na siłowni..
Generalnie raz w tygodniu piłka nożna, ok. 40-60 min. interwałów (gra w halówke na małej hali), w tygodniu basen z rana na czczo (czasem wieczorem połączony z sauną, w końcu zapasów glikogenu nie będę miał wiec pora nie jest ważna )- dystans ok. 1 kilometra czyli jakies 22 min. w moim wykonaniu, plus dojazd i powrót na rowerze (5 min. ). Czasem sauna albo bieganko (bieganie koło 10 km. czyli niecałe 60 min. w moim wykonaniu)
Atykataboliki: z razna BCAA bo WPC nie przyjmie się w 15-20 min. przed wysiłkiem (a może się mylę??), przed siłką WPC, czasem taurynkę, kofeina, guarana, żeń-szeń, witaminki i takie tam
No i dużo wody..
No i co Wy na to?
Aha po miesiącu gdybym zrzucanie straciło impet bede już w stanie przerzucić się na CKD
pozdrawiam

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-04-01 12:01:00

Smerfujący Moderator

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Qaz?
Czy zle kombinuje?
Jutro mialem zaczynac a teraz jestem w dupie
A teraz, jezeli niby dobrze kombinuje ciagle pozostaje kwestia ladowan (co ile, czy wogole i na jakich zasadach maja przebiegac)
no i kwestia rozlozenia i rozplanowania treningu oraz aerobow (wtepnie moj zarys jest na gorze)
Generalnie bralem pod uwage trening z duzymi ciezarami na zakresie 8-6 powtorzen ale nie wiem czy sie nie przetrenuje
sorry, ze Ciebie tak mecze ale to moj pierwszy cykl redukcyjny ..

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Napisales, ze CKD narazie odpada, a ustaliłes low-carb? czy czegos tutaj nie rozumiem? Jesli chcesz trzymac sie niewielkiej ilosci węgli to przy takich treningach i aby ochronic miesnie stosowałbym ładowanie na weekend, a w tygodniu dieta niskoww.

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
CKD na razie odpada z kilku przyczyn- chodzi o to, że CKD jest trudniejsze w utrzymaniu a Low- Carb łatwiej mi jest przystosować pod obecną sytuację ..
Zalało mi mieszkanie, będę miał miesiąc remont i zamieszkam pewnie u babci
Na low-carb będe mógł zjeść normalny obiad kontorlując tylko ilość ziemniaków/ryżu/kaszy czasem będe mógl sobie również pozwolić na zupe o ile nie będzie zaiwerała za dużo ww..
CKD jest poprostu bardziej restrykcyjna...
Jak wyremontują mieszkanie (po miesiącu) wtedy będę mógl sie przesiąść na CKD i odblaaaast
Ale licze na to, że moja szybka przemiana materii, plus duża ilośc aerobów jakie będę wykonywał zrobią swoje
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sprubuj a wrazie czego koryguj

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Tez tak mysle. A jak tam po cyklu? Chyba rowno robilismy, mi tylko sila troche poszla

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Heh, mi praktycznie też tylko siła plus troszkę obwody ..
Masa skoczyła dopiero podczas świąt
Ale przedewszystkim cholernie poszło mi ciśnienie
Dlatego cykl przerwałem tydzień wcześniej..
No cóż, następnym razem nie będe się kierował ceną tylko zarzucę cosik lepszego (np. CP)
pozdrawiam
Aha: a wiecie może jak z tym treningiem Qazara do CKD czy serie były z progresem czy stałym ciężarem? A może lepszy bylby trening na większych ciężarach na zakresie 6-8 powt.?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
lka spraw co do tych ładowań..
Dwa dni co tydzień tak jak mi jigga radził sądzę, że to za dużo..
Czy raz w tygodniu jedniodniowe ładowanie będzie OK? Pozatym jakiego stosunku trzymać się przy takił ładowaniu, przy masie nie miałem problemów z ładowaniami jednak teraz nie wiem czy mogę przekroczyć próg jaki mam ustalony (czyli ok. 2400 kcal).. No bo standartowe ładowanie to ok 2B 6WW i reszta tłuszcz.. No włąśnie ale juz bez tłuszczy przekraczał swoje ustalenia ..
No i pytanie jest takie czy podczas ładowań właśnie chodzi o to żeby przekroczyć bilans czy może mam po prostu zmniejszyc ilośc WW załóżmy do 4,5?
No i może ktoś mi powie co z tym treningiem Qazara? Bo jego chyba nie ma (O dziwo! )..
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Spoko czytales caly moj post zapraszam optymalny trening to taki po-wt pozbycie sie glikogenu(silowy) sro-czw areoby piatek cale cailo i opcjionalnie aroby ,po treningu ladowanie,sobota ladowanie,niedz areoby ,ladowanie mhmm polecam 2g bialak ,40g tluszcz i 12g ww nak azdy kg suchej masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Czytałem post o CKD
podobnie jak o Low-Carb czy też CCD
Jestem Twoim wiernym czytelnikiem
Ale ja nie przechodze na CKD tylko na Low-Carb dlatego chyba proce ładowań oraz treningu trochę się zmienia prawda?
Przy 12g na kilogram u mnie wychodzi prawie 9000 kalorii, chyba nie będe w stanie tego przejeść
Bez kitu chyba musiałbym usiąść na puchą carbo i wcinać
Tak więc nie wiem czy doczytałeś, że ja na Low-Carb a nie na CKD planuje zrzucać.. przynajmniej pierwszy miesiąc..
Założenia to 2-2,1B/kg 110-140WW/kg 2T/kg razem jakies 2400kcal

Co do treningu wstępnie tak sobie nakreśliłem plan:

Poniedziałek
14.00-15.30 trening na siłowni
21.00 piłka nozna-halówka (ok 60 min. interwałów)

Wtorek
7.30-8.00- basen na czczo (dystans 1km. czyli jakieś 22 min. w moim wykonaniu)
12-13.30- trening na siłowni

Środa
8.30-9.00- basen na czczo (dystans 1km. czyli jakieś 22 min. w moim wykonaniu)

Czwartek
Wolny!

Piątek
12-13.30 trening na siłowni
20.30-22 - basen na czczo (dystans 1km. czyli jakieś 22 min. w moim wykonaniu) plus sauna (2x15 min.)

Sobota
Niesprecyzowany w czasie bieg na 10 km. (niecała godzina w moim wykonaniu)

Niedziela
20.00-22.00- - basen na czczo (dystans 2km. czyli jakieś 45 min. w moim wykonaniu) plus sauna (2x15 min.)

Tyle, że to strasznie dużo i chyba odrzuce troche aerobów..
A co do treningu myślałem nad treningiem zdużymi ciężarami w zakresie 6-8 powtórzeń i 4 serie na duże partie a 3 serie na mniejsze..

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-04-02 14:48:19

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Więc?
Qazar jak wygląda sprawa??

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nieciekawie koloego bo 12g ww to na kg suchej masy ciala (oblicz ja )po drugie rob jak rozpisalem bo czy masz 70g ww czy 30g jeden pies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie bo nie daje rady!!Jak zastąpić Dzięki!

Następny temat

temat mix

WHEY premium