SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Sadzicie O Tym Zestawie Cena / Jakosc ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7443
Zastanawiam sie nad zestawem podanym pod ponizszym adresem tz chodzi mi o to czy cena jest dobra w stosunku do jakosc .


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59583925



Do t4ego chcialbym dokupic jeszcze bialko NITROPROGEN
1,5 kg

Moje kolejne pytanie dotyczy tego na ile mniej wiecej starcza mi te suple chodzi mi o gianer i bialko Przy stosowaniu jako takiej diety

Z gory dziekuje za wszykie wypowiedzi
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Nie wiadomo ile w tej puszczce jest czystej kreatyny.Masz skład tego gdzieś rozpisany?Jeśli razem z dextro jest 400g to zbyt dobrze nie wróży...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Przepraszam,to kreana z tauryną,nie z dextro.Rozpiszesz skład (proporcje) to się coś doradzi.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Zestaw może być,a le ja standartowo nie polecam kupowania suplementów na Allegro..
Zajrzyj do jakiegokolwiek sklepu internetowego: kup reatyne Vitalmaxa 300 gram, jakiekolwiek carbo i taurynę- lepiej i taniej na tym wyjdziesz
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Doradzałbym jak kolega Ripper.Allegro to jednak mekka wszelkiej maści hochsztaplerów

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jak dieta dobra to moze być bez gainera i białka(od Ciebie zależy na ile wystarczy). Ja bym postawił na jakies pewniejsze żródło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ta kreatyna z treca to : jedna porcja 6,5 g a w niej 5 g kreatyny i 1,5 g tauryny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

Jaki rodzaj kreatyny do piłki noznej???

WHEY premium