SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co MaM z SoBą ZrObIC ------------> POMOCY !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
Czesc mam 15 latek ,wzrostu mam 168 cm, waże 63 kg, i niewiem czy moge zacząc cwiczyc :D a jak moge jak mam cwiczyc ostro czy lekko, kumpel mówi mi zebym cwiczeł lekkimi żeczmi bo nieurosne czy to prwada ?? jak mam cwiczyc odrazu ostro czy mam poczekac do 17 lat i wtedy zacząc cwiczyc a teras tylko pompki brzuszki drążek (od czasu do czasu lekka sztanka, lub cięrzarki)itp. A i jeszce jakie są cwiczenia żeby spalic tłuszcz bo ja go mam na brzuchu troche :D z góry dzięki

Jasiu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Tez zaczynalem w Twoim wieku nawet troche wczesniej..
To ile urosniesz zapisane jest w Twoich genach. Jesli bedziesz cwiczyl normalnymi ciezarami adykwatnych do Twojego stazu i umiejetnosci to nic sie nie powinno stac.

Radze poczytac troche - https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Sa dwie szkoly- jedni mowia, ze mozna cwiczyc bez problemu, inni wrecz odwrotnie. Ja jednak uwazam, ze trzeba ostroznie z treningiem w tym wieku. Pewne jest natomiast, ze trening bez odpowiedniego nadzoru skonczyc sie moze tragicznie. Polecam konsultacje z dobrym trenerem.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
ej sorowka tutaj pytanie mam ... jak robi sie trening na mase robi sie powolne wyciskanie czy gwaltownie sie wyciska wiekszy ciezar i od 6 do 12 serii ?? plz odpowidzcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Yh:/ Nie masz sie czego obawiać!! JA gdy zaczynałem miałem koło 15 lat!! byłem chudy mało wazyłem !! i Bylem niskiego wzrostu czyli 159cm!! Teraz mam 16 lat i mam 170cm waże 63 kg i jakoś wczesne cwiczenie nie wpłyneło na mój wzrost!! Kazdy ma zapisane ile urośnie ale jak zaczynałem to nie kładłem sie odrazu pod Ciezary ciezkie! Zaczynałem od małych cwiczenie takiego typu jak łapy próbowałem robić na siedząco!! więc mozesz zaczać cwiczyć ale musisz uważać na siebie na to co bierzesz i w jaki sposób!! pozdro

Pij mleko bedziesz wielki:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak lepiej w treningu na siłe??

Następny temat

Trening w nocy

WHEY premium