SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś za zastąpienie Martwego Ciągu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :D Moje pytanie ( jak wiele innych pytań z tego co widziałem....) odnosi się co do martwego ciągu, a konkretnie, do jego zastąpienia. Jednak mój temat różni się od innych, tym, że ja proszę o ćwiczenia zastępcze, które nie wymagają specjalistycznego sprzętu, a najlepiej nie wymagają żadnego sprzętu... Mam do dyspozycji hantle 2x3kg i 2x5kg. Ok, skoro to już powiedziałem, to teraz powiem o co was proszę. Proszę, aby nie proponować mi martwego ciągu z hantlami, bo zwyczajnie tego nie umiem i nie chcę żadnych instruktażowych filmików. Kolejna rzecz o którą proszę, to aby nie wypominać mi, że coś takiego jest w internecie i że wystarczy tylko poszukać. Jak bym coś takiego umiał znaleźć, to nie zakładałbym oddzielnego tematu, nie? :P I ostatnia rzecz o którą proszę, to dużo odpowiedzi. Z góry wielkie THX :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1100
Myślę , że tzw.'dzień dobry' będzie odpowiednim ćwiczeniem :)
Ale niestety nie posiadasz sztangi. Hmmm. Martwego nie da się zastąpić jest to jedyne bardzo dobre podstawowe ćwiczenie. Po prostu wejdź w YouTube oglądnij kilka filmików jak wykonywać to ćwiczenie z hantlami i rób je . Sam miałem problemy z tym ćwiczeniem, ale teraz jest to jedno z moich ulubionych ćwiczeń. :)

Zmieniony przez - luznykrzycho w dniu 2012-04-30 23:14:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pkt. 1 regulaminu
https://www.sfd.pl/Przeczytaj_zanim_założysz_temat__REGULAMIN-t676024.html

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Poza tym dzień dobry wymaga sztangi a martwy ciąg można na upartego zrobić hantlami. Ale na pewno nie z takim obciążeniem... >_<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1100
A może poprostu zacznij chodzic na słownie . U mnie w mieście karnet na m-c kosztuje 50zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anubis, nie wiem coś się tak uparł na ten 1 punkt regulaminu.... Przecież ja tylko poprosiłem o ćwiczenia za zastąpienie MC, które mogę wykonywać domu :) Jeżeli chodzi Ci o.. ,, jest to dział Przeznaczony na "szybkie pytania" niewymagające długich i skomplikowanych odpowiedzi", to wydaje mi się, że na moje pytanie można odpowiedzieć nawet jednym zdaniem... przynajmniej mi się wydaje to możliwe, nie wiem jak Tobie... LuźnyKrzycho, chodzę na siłownię, ale na naszej siłowni nie ma ani trenera, ani nic w tym stylu :) Trza radzić sobie samemu... :) A Martwego ciągu nie umiem i dlatego prosiłem ćwiczenia zastępcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7330
Głupie tłumaczenie - nie umiem czyli nie robie każdy sie kiedyś uczył. Chcesz ćwiczenie zastępcze dla mc ? Z hantelką 5cio kilową raczej takiego nie znajdziesz. W klubie nie ma żadnego trenera ? - żaden problem nagraj pare raze film z wykonywania mc wrzuć tutaj i ktoś napewno cię poprawi.

asd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1100
Kolega wyżej ma rację. Miałem ten sam problem, na początku mały ciężar i miej szczególną uwagę na prosty kręgosłup nie możesz zrobić 'kociego grzbietu' bo to nie będzie mieć efektu, a nabawisz się kontuzji. Próbuj !!! Na siłowni walczysz z wieloma przeszkodami, ja np. nie zrobię pełnego przysiadu (problemy z kolanami nie będę się tu rozpisywał) ale próbuję i już mi niewiele brakuje ! Nie zapomnij o jedzeniu i progresywnym treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chm... dzięki chłopaki :) Zwłaszcza wielkie THX użytkownikowi ,,LuźnyKrzycho". Spróbuję z tym martwym ciągiem na siłce, ale to cholernie trudne ćwiczenie, więc myślę że na początku ,,koci grzbiet" będzie u mnie normą. Alę będę ten głupi nawyk wyginania pleców zwalczał... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637




Jak masz do pomocy drugą osobę to możesz takie cwiczenie robić np na ławeczce jak masz albo krzesełku, druga osoba musi Ci nogi trzymać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 190
Też chodzę na siłownię i nie ma żadnego trenera, ale to żaden problem. Masz 10 lat, że nie umiesz sobie poradzić ? Koledzy wyżej dali ci bardzo jasne, przejrzyste i pomocne wskazówki. Trener nie jest niezbędny na siłowni, można poradzić sobie bez niego . Nagraj kilka filmików jak robisz MC i napewno Ci doradzimy i poprawimy . Nie martw się, tutaj każdy jest skłonny do pomocy .

"Trenuj ostro, albo nie trenuj wcale".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan,dieta dobra?

Następny temat

Zapadnięta klatka piersiowa

WHEY premium