SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś przed treningiem na pompę i jakieś pobudzenie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Niebawem kończę craze i prodigy, czasem po porcji przed treningiem, a czasem solo i kopało świetnie. Chciałbym coś ciekawszego, ten assualt się nada? Czytałem opinie i chwalą wszyscy po 1 porcji, tylko że te 9 gram węgli to jednak sporo. Dla mnie trochę za dużo, bo dwie porcje to już 18 gram. Jeszcze jakby to było vitargo, a tak za cukier mam płacić. Może inne propozycje> Noxipro ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
Jeśli chodzi o tego assaulta w zielono czarnej puszce to dla mnie lipa w proównaniu do DS Craze.
Ale wiadome, na każdego może inaczej działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Assault dobra przedtreningowka ale ona nie jest skierowana na pobudzenie wiec napisz czego oczekujesz.
I nie wiem czemu przezywasz te 9 g wegli tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2636
Noxipro ;) i jest pobudzenie;)

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano + trening wieczorem a Suple

Następny temat

Spalacz DEVILS BURN zna ktos???

WHEY premium