SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś nie tak z brzuchem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Witam, mam ostatnio problemy z brzuchem po prawej stronie na wysokości pempka obok biodra czuje jakby coś siedziało. Mam tak juz czwarty dzień. Z tym, że na początku w piątek zjadłem sniadanie i po nim trochę mnie bolało na całym brzuchu, później po treningu zaczęło mnie mocniej boleć na całym brzuchu i po prawej stronie. Zrobiłem sobie drzemkę i obudziłem się już tylko z bólem w prawym boku. Teraz już wogóle nie boli, ale czuć że coś tam jest, taki dyskomfort, takie rozpierające uczucie w tym miejscu. Apetyt mam tak jak wcześniej, ale specjalnie ograniczyłem jedzenie o połowę, żadnej podwyższonej temperatury, wymiotów, nudności czy biegunki. Stolec tylko taki rzadki, gazy normalne. Jak wstaję rano to nic nie czuję, ale w dzień się nasila, zwłaszcza przy zginaniu się i wykonywaniu jakichś czynności. Po jedzeniu też się nasila i czuć jakby w brzuchu się coś dziwnego działo. Z tym że to cały czas nie jest ból, tylko tak jakby rozpierało w tym miejscu bardziej. Byłem dzisiaj u rodzinnego i ten mi powiedział że jest coś w rodzaju nadwyrężenia jelita czy coś w tym rodzaju i przypisał jakies tabletki i nakazał dietę trzymać. Wyrostek wykluczył. A co wy o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Być może poniższy post będzie pomocny:

https://www.sfd.pl/temat340570/

Postaraj się w miarę dokładnie zlokalizować miejsce bólu. Urazy mechanicznego napewno nie było?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5139
Właśnie ciężko to dokładnie zlokalizować, ale najbardziej prawdopodobne to na wysokości pempka po prawej stronie z 10cm. Na treningu robiłem wtedy tricpes, dokładnie prostowanie chantelki w skłonie do przodu i przy ttm zawsze mi się naprężał brzuch po prawej stronie, ale to chyba normalne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gineko a lipo ?

Następny temat

Witamina dla maratończyków

WHEY premium