SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na wysokość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Jest jakiś preparat na wzrost... Chodz kilka cm w góre ;> Tylko żeby było bezpieczne!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
No dokładność pomiaru mam do 2mm czyli i tak troche zaniżyłem... Nie chce peszyć, ale tak 3mm na tydzień rosne i dwie tabletki dziennie(rano i w nocy)... No mam niestety 16!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
cykolonoid jest bardzo dobry i bezpieczny często polecany przez userów z forum i barddzo dobrze działa. naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3140
masz ten temat 5 linkow nizej:
https://www.sfd.pl/temat193334/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Właśnie ten cyklonoid nie mogę znaleź ;/ Co to jest dokładnie, gdzie można to znaleź i na czym to polega? I czy bezpieczne to jest... Będę Ci bardzo wdzięczny, jak mi na to odpowiesz... albo ktokolwiek, prosze...
A po to AOL niedługo jadę kupić :) Mam nadzieje że nic mi się nie stanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
daj spokój z cylkonoidem stary, srodek ma juz chyba 100 lat, jest to wyciąg z rosliny minotaurus trogloditous i przysadki siupracabras badania byuy prowadzone w wielu krajach i trzymane w najwyzszej tajemnicy - http://forumzn.katalogi.pl/temat6110/ , teraz ponoc mozna dostac produkt o takiej samej nazwie w internetowym sklepie "u bolka boldenona" ale ten koles jest szemrany, ponoc jego ojciec był niedżwiedziem, tak ze bierzesz na swoją odpowiedzialnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
https://www.sfd.pl/temat90727/ ten link działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
to kwestia genetyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Ehh od dwóch tygodni biore AOL i urosłem koło 0.5 cm :) :) :) Przytym oczywiście się rościągam... Ale czy to może długo działać? A może są jeszcze lepsze środki na wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Hahaha 2 tyg na AOL i +0,5cm w góre. Toś dowalił.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ponoc jeszcze nawozy sztuczne i częste zraszanie wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
a jaką masz dokładność pomiaru?

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum Nutrition Superior Amino 2222

Następny temat

Jak dawkowac białko

WHEY premium