SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na wardze :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Jeśli ktoś wiedziałby co to moze być to bardzo proszę o odpowiedź. Tu jest link do zdjęcia:



Już to mam jakiś czas, chyba się powiększa. Do lekarza pójdę jak tylko wrócę do domu za tydzień. Nic nie boli. Na wardze jest sporo jakiś małych pęcherzyków.

Zmieniony przez - onn16 w dniu 2007-07-20 21:00:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668407
jakaś grzybiczna sprawa idz do apteki może wyrwiesz krem elosone i clotrimazolum chyba są bez recepty i smaruj zmienione miejsca rano elosone wieczorem tą drugą
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jeśli nic nie wystąpiło w jamie ustnej stawiałbym na opryszczkę. Całowałeś się ostatnio z osobą o podobnych widocznych objawach? Swędzi Cię to?

Białych pęcherzyków nie wyciskaj. Po ówczesnym dotknięciu chorobowo zmienionego miejsca unikaj kontaktu z oczami, błoną śluzowych w nosie, miejsc intymnych - wszystko tyczy się Ciebie jak i osób trzecich.

Smaruj maścią hascovir lub zovirax, maść cynkowa, dodaj vit.C. Jeśli mocno swędzi - przykładanie lodu łagodzi tę dolegliwość.

Poczytaj jeszcze czy aby objawy są podobne/identyczne jak w przypadku opryszczki:

https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=opryszczka

& na stronach www. 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
kogoś Ty całował albo....lizał???

HULKAMANIA RUNNING WILD !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
Trudno jest wnioskowac ze zdjecia, ale wyglada na opryszczke. Zastosuj acyklowir - czyli w aptce popros o zowirax.
Jednak, jezeli przez nastepne 3-4 dni nie zacznie przysychac i schodzic, wizyta u lekarza jest konieczna.
Pamietaj, zeby nie dotykac tego, a po smarowaniu umyc rece, zeby nie rozsiewac.
Pozdrawiam
Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Niestety wcześniej nie miałem dostępu do netu, dziś już jestem w domu. Niestety nic się nie zmieniło. W poniedziałek idę do dermatologa. Od razu mówię, że od dawna z nikim się nie lizałem ani nie całowałem. Pewnie to jakaś grzybica. No cóż, pójdę to lekarza, to może się dowiem. Mam jednak nadzieję, że to przyblaknie lub zniknie do końca wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
herpex simlex
kup maśc zovirax i smaruj. dla pewnosci mozesz odwiedzic lekarza swojego, albo swojego dentyste - oni tez sie na wargach znaja. mnie to wyglada na herpex simplex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. No cóż, minęły prawie 2 lata i dalej to mam. Dermatolog kazał zrobić badania (wymaz oraz hodowla na grzybicę) i nie wyszło nic, w badaniach krwi też nic. Mrożenie nic nie pomaga i żadne maści też nie. Dermatolog powiedział, że niektóre osoby tak mają i żeby się tym nie przejmować. A jednak chciałbym to w jakiś sposób usunąc. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy do kogo się udać z tym? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A jak z Twoją cerą?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
No na cerze w innych miejscach nie mam czegos takiego i w ogóle w innym miejscu ciała też. Tylko na tych wargach (na górnej tak na widoku, a tak to w rogach jeszcze). A co to cery, to smaruje ją maściami od dermatologa i raczej nic mi się prawie nie robi na niej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clexane a treningi

Następny temat

Odcinek ledzwiowy

WHEY premium