SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na temat diety taniej i bogatej w białko!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 496
Cześć wszystkim!!
Troche czasu się nie oddzywałem bo byłem pochłaniety szkołą i treningami na siłowni, ale juz jestem i pragne opisać swoja dietę białkową.

A więc tak: Za dużo kasy nie mam wieć o diecie wzbogaconej o suplemęty nie bylo mowy. Do dnia dzisiejszego nie biore anie nie brałem odzywek ani oczywiście sterydów. Swoją dietę zaczynam Zaraz po przebudzeniu zjadam kilka kanapek oraz dwa surowe ale spazone jajka (pazenie jajek prowadzi w celu usuniecia bakteri np salmonelli i polega na tym ze do gotujacej wody wzucamy na ok 3s dwa jajka poczym wyciagamy je i zawartość wlewamy do szklanki mieszamy i pijemy) koszt ok 2zł. za ok 2-3 godziny zjadam 200g sera białego, koszt ok 2,50. Następnie na obiad spozywam jakąś tam zupe oraz 300 gram makaronu wraz z sosem pomidorowym który robie sobie z przecieru. koszt 1,50. na podwieczorek znowu dwa białka z jaj (Juz bez żółtek bo mama mówi ze tyle żółtek to nie zdrowo) Na kolacje jem prawie zawsze 150g ryzu ze smietaną i cynamonem (pyszne!!)koszt ok 2,5zł
Aha jeszcze prawie zawsze na drugie danie mam jakieś mięso!!

Może moja dieta nie jest bardzo dobra ale tania i zapewnia prawie ok 1,5-2g białka na kilogram masy ciała!!!

Z tej diety mam ok 100-130g białka dziennie!!

Nigdy koksu!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2300
wiesz co wolał bym dodać te pare złotych i mieć 2x lepszą diete nie polecam nikomu zero mięsa prawie sam nabiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jak ktos nie ma pieniedzy to dobre i to.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale przyda się urozmajcenie choc mi tam wszystko smakuje

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a może dla dzieci... ;o)

Następny temat

Kotlety Sojowe

WHEY premium