SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na masę .. :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, zakończyłem nie dawno cykl kreatynowy ( jabłczan ) .
Obecnie mam przerwę od odżywek ale planuje zakupić coś na masę :)
Tylko nie wiem jeszcze co ...
Do dyspozycji mam około 200 zł
Chciałbym coś dobrego, po czym masa naprawdę pójdzie, i żeby cena nie była makabryczna ;)
Polecicie coś ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51
witam
na mase,to dosc wzgledne pojecie,ale optymalnie byloby zaopatrzyc sie w jakies bialko,bulka,gainera,mysle ze dobrym wyborem bylby bulk trec hard mass 2,8 kg za jakies 180 zł.Pamietaj o diecie i dobrym treningu,bo to jest najwazniejsze w budowaniu masy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 24620 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104883
po co wciskasz mu bulka, wiesz jak jego dieta wygląda?
to tylko zarcie w prochu do uzupelnienia jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Dietę mam, właśnie zastanawiam się nad Gainerem + kreatyna, ale mam na myśli też coś z innej beczki ..." metke "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chciałbym kupić coś co zadziała ... Do gainera mam wątpliwości chodzą różne opinie ...
Poprostu nie chcę wyrzucić kasy w błoto ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51
dexterpro
Jakbys dobrze przeczytał moja wypowiedz zauwazylbys,ze napisalem,iz trening i dieta najwazniejsza:)
Kaii
Jesli stosowales kreatyne topowinienes zrobic przerwe,kreatyne stosujemy od 2 do 4 cykli w roku,kazdy od 4 do 8 tygodni,analogicznie,jesli brales przez 2 miesiace,zrob przerwe 2 miesiace.Co do metki,to powiem tak"nawet 100 tabletek metki nie zastapi dobrej dietki" jesli bedziesz przestrzegal diety plus stosowal gainera,tudziez bulka to uwierz ze z pwenoscia nabierzesz masy.Nie sluchaj ludzi ktorzy mowia "to nie dziala" pamietaj kazdy organizm jest inny i naczej reaguje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 24620 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104883
Kaii
Dietę mam, właśnie zastanawiam się nad Gainerem + kreatyna, ale mam na myśli też coś z innej beczki ..." metke "

ogarnij podstawy nie kwalifikujesz się w żadnym stopniu do jakiegokolwiek środka dopingującego, nie wykorzystałbyś działania metki

zadbaj o porządną zbilansowaną dietę bo to klucz do sukcesu w tym sporcie później dorzuć kreatynę i inne suplementy a doping wybij sobie z głowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę brać Kreatynę z HGH DAY ??

Następny temat

Jakie suple do na regeneracje?