SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś jak Hemavol?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Witam!
Poleci ktoś coś o podobnym składzie do Hemavol'u? Jest jakiś stack czy osobno szukać produktów?
Bez kofeiny bo źle reaguję chyba na nią.
pozdro

Co nie może zabić to wzmocni;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
104 kg zawodnik i leci 5 gram cytruliny, aakg i beta alaniny oraz kreatyna na 30 minut przed treningiem w takim razie;)
dzieki!

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, patrzac na sklad i substancje pompujece hemavol mial w skladzie
Hemodynamix Matrix:Jabłczan Cytruliny, Monostearynian Glicerolu, Siarczan Agmatyny, Norwalina,
jak wrzucisz sobie solo agme i cytruine do tego to powinienes byc zadowolony z agmatyna moze byc problem mas znowiem jedynie takie firmy ajk apollo czy rime nutrition dostepne w formie monopreparatu, co do cytruliny masz chocby
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Citrulline-opis39676.html
mozesz sprobowac solo cytruline
byc moze wystarczy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Jaki problem z agmatyna? Bo nie rozumiem;) Celuje w Prime.
A cytrulina SFD jak najbardziej;)

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
problem z dostepnoscia, nie mozna kupic w kazdym warzywniaku osiedlowym%)
sam pamietam, jak PUMP IT z Activlaba byl dostepny w wersji z agma w saszetkach i pewnego dnia zawitaly do mnie Panie z sanepidu, ze posiadam taki produkt na swoim stanie, bo producent przeslal informacje kto otrzymal suplement i musialem sie tlumaczyc co z nim zrobilem%) tam bylo kilka opakowac PRE swego czasu jak wspolpracowalem z firma, jak powiedzialem im, ze zjadlem to w jej oczach widzialem zdumienie, ze tyle tego przejadlem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
TomQ-MAG
problem z dostepnoscia, nie mozna kupic w kazdym warzywniaku osiedlowym%)
sam pamietam, jak PUMP IT z Activlaba byl dostepny w wersji z agma w saszetkach i pewnego dnia zawitaly do mnie Panie z sanepidu, ze posiadam taki produkt na swoim stanie, bo producent przeslal informacje kto otrzymal suplement i musialem sie tlumaczyc co z nim zrobilem%) tam bylo kilka opakowac PRE swego czasu jak wspolpracowalem z firma, jak powiedzialem im, ze zjadlem to w jej oczach widzialem zdumienie, ze tyle tego przejadlem%)


hehe, tyle zjadles i zyjesz:d
zaraz bede zamawial z Prima;)

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
TomQ-MAG
problem z dostepnoscia, nie mozna kupic w kazdym warzywniaku osiedlowym%)
sam pamietam, jak PUMP IT z Activlaba byl dostepny w wersji z agma w saszetkach i pewnego dnia zawitaly do mnie Panie z sanepidu, ze posiadam taki produkt na swoim stanie, bo producent przeslal informacje kto otrzymal suplement i musialem sie tlumaczyc co z nim zrobilem%) tam bylo kilka opakowac PRE swego czasu jak wspolpracowalem z firma, jak powiedzialem im, ze zjadlem to w jej oczach widzialem zdumienie, ze tyle tego przejadlem%)


miałem już zamawiać prime, ale tak przeglądam i co myślisz o Full as f*** ( wersja z Agma?)
Dodałbym do tego może trochę cytruliny i beta alanine.
Co myslisz?

Czy jednak byś obstawiał sama agme i cytruline...zwazywszy ze dotychczas tylko SAW bralem;p


Zmieniony przez - wysoczanin w dniu 2019-12-08 21:05:26

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, nigdy nie bylem zwolennikiem produtkow richa piany (RIP) z tego wzgledu, ze sprobowalem kiedys jego PRE i bylo mocno przecietne, wiec osobiscie bym byl jednak za opcja zastosowania monopreparatow, wiesz co masz za jaka cene i mozesz ewentualnie sobie dobierac sklandiki wg wlasnych potrzeb jak uznasz ze poma jest slaba to podbijasz ilosc agmy i powinno byc si ja obecnie laduje kofeine i cytruline i dla mnie taka opcja jest wystarczajaca jako pre, na slabsze dni mam shoty od SFD POWER

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Dzięki za info!:)

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
TomQ-MAG
witaj, nigdy nie bylem zwolennikiem produtkow richa piany (RIP) z tego wzgledu, ze sprobowalem kiedys jego PRE i bylo mocno przecietne, wiec osobiscie bym byl jednak za opcja zastosowania monopreparatow, wiesz co masz za jaka cene i mozesz ewentualnie sobie dobierac sklandiki wg wlasnych potrzeb jak uznasz ze poma jest slaba to podbijasz ilosc agmy i powinno byc si ja obecnie laduje kofeine i cytruline i dla mnie taka opcja jest wystarczajaca jako pre, na slabsze dni mam shoty od SFD POWER


ile cytruliny bierzesz?
u mnie waga ok 100 kg

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj u mnie cytrulina leci w ilosci okolo 10g przed treningowo, pompuje mnie taka ilosc bardzo ladnie, wiec nie ma koniecznosci zwiekszania pomimo ze moj trening nie wykorzystuje znacznych zakresów ruchu, to miensie ladnie mozna spompowac juz pzy takiej dawce cytrulinki tym bardziej jak w diecie mamy juz wieksze ilosci weglowodanow, gdzie tego cukru troszke we krwi jednak krazy jednak taka ilosc u mnie w zupelnosci wystarczy aby dobrze juz nabilo krwia wiec mysle ze zaczan mozesz od 5g i sprawdz jak zadziala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Skoro jak do tej pory jedynym suplementem przedtreningowym jaki stosowałeś był Trec Nutrition S.A.W. to może warto spróbować najpopularniejsze połączenie, typowo pod uzyskanie efektu pompy mięśniowej, czyli arginina i cytrulina.

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_AAKG-opis27441.html

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Citrulline-opis39676.html

Jeżeli np. 5 gramów obu składników stosowanych przed treningiem siłowym nie da zadowalających efektów, to dorzucisz agmatyne, glicerol, czy norwalinę.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple do oceny

Następny temat

Jaka Najlepszego Przedtreningowka

WHEY premium