SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cm3 500g proszek-pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
panowie mam takie pytanie juz chyba z 4 razy bralem cm3 i bardzo sobie chwale 360caps. Tylko caps. dzisiaj gosciu mi dał cm3 w proszku 500g. Starsznie sie wkurzylem bo zawsze lubialem tabsy i nie brałem proszku. Teraz takie pytania:
Ilosciowo wychodzi tak samo jak caps 360?
Ile tego brac bo cap bvralem 4 nadczo i 4 po treningu a tutaj??
Czy mozna to zmieszac z gerbata, woda, obojetnie czym? Tabletki zawsze popijalem tym co bylo pod reka czyli woda herbata itp..
Ostatnie pytanko czy mozna ten proszek w shakerze zmieszac razem z potreningowka SFD workout i po treningu wypic?? oczywiscie z woda.

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Można z wodą , potreningówką czy co tam chcesz , nic sie nie gryzie. Dawkowanie normalne tak jak w kapsach , dajesz 5g , czyli łyżeczke od herbaty jak niemasz wagi czy miarki

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
tam jest chyba miarka? Bo nie otwieralem myslalem nad zamiana.. Wychdozi to ilosciowo tyle samo na taki sam dlugi czas co w tabsach??Jak sie wchłania lepiej niz tabsy?? prosze odp na reszte pytan

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
Miarka jest w środku, ilościowo wychodzi chyba nawet lepiej o 50g wiecej, co do wchłaniania to ciężko powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a 5 g to jest do kreski? czy cala miarka?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
cała, kreską jest chyba polowa zaznaczona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
bo wlasnie nie jest to uwzglednione i nie wime czy cala miarka to 5g czy pod kreske juz jest 5g:)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Daj na wage , jak niemasz to zapytaj w dziale treca , chyba że tu ktoś miał tą wersje w proszku to ci odpowie. Wchałania sie tak samo

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
Cała, do kreski by było za mało ;) Kiedyś ważyłem beta alanine w takiej samej miarce i do kreski było 3g a ma podobną konsystencje do kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
a normalnie do herbaty np mozna wsypac wymeiszac i wypic? sorki za takie laickie pytania ale caly zcas tabsy brałem bo wygodniej...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Można

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ziarna zielonej kawy

Następny temat

DAA a meski problem

WHEY premium