SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clostilbeget - efekt po odblokowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

45

Waga

77

Wzrost

170

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

101

Obwód uda

53

Obwód talii

90

Staż na siłowni

1,5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 260g, W: 150g, T: 25g dziennie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Testosteron prolongatum 8 tygodni po 1ml

Opisz swój plan treningowy

Obecnie obwodowy 4 x w tygodniu 1-1,5h trening + 1h aeroby

Cel cyklu

Był przyrost masy mięsniowej

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

estosteron prolongatum 8 tygodni po 1ml - 3 misieące temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20,1%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endorfik

Stan zdrowia

Dobry, ale jest Hashimoto

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

umiarkowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1708
Mam pytanie do wszystkich, którzy do odblokowania stosowali tylko Clostulbegyt. Głownie chodzi mi o efekt jaki było po "kuracji"?
Moje pytanie bierze się stąd, że popełłem błąd po cyklu i nie zastosowałem żadnego odbloku i mam mega problem z libido.

Endokrynolog - Androlog zalecił Clostibegyt na 3 miesiące, po 10 dniach mam zweryfikować poziom LH i testosteronu. Cel jest taki, że ma się odblokować przysadka i ma się zacząć produkować naturalnie testosteron.

Mój staż realny na siłowni zaledwie 1,5 roku, ale mega się czułem przed cyklem mając 45l. i myślałem, że organizm sam się odblokuje, zresztą zgodnie z sugestią trenera.

Mój cykl Testosteron prolongatum - JELFA trwał 8 tygodni po 1ml co tydzień.
Cykl skończyłem 3 miesiące temu.
W trakcie cyklu +8kg w tym po 4kg masy i tkanki tłuszczowej. Teraz jestem na redukcji tracę tkankę tłuszczową, masę oczywiście też niestety.
Jednak głównym celem jest teraz powrót do normalności, bo od dwóch miesięcy wzwody coraz słabsze, żeby nie powiedzieć, że już ich nie ma, ochota na sex jest ale sprzęt raz zawodzi a raz nie. Spadła siła i prawdopodobnie ta wypracowana masa też spadnie.

W badaniach wyszedł obniżony Testosteron 241 wcześniej przed cyklem 399 i podwyższony estadriol.
Lekarz medycyny sportowej zasugerował, że zbyt często teraz trenuję 4 x w tygodniu po 2-2,5 godz. - uwzględniając wiek.

Ale do rzeczy, czy jest ktoś, kto może podzielić się odczuciami i efektami po kuracji Clostilbegytem?






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Wszystko fajnie, ale skoro już wpadłeś w trybiki med to tego się trzymał. Nie kombinuj nic na własną rękę bo sprawa może ulec zmianie na gorsze jeszcze.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zapowiada się wszystko dobrze , więc narazie, ja by też nic nie nie zmieniał , wiadomo człowiek jest niecierpliwy, ale czas powinien zadziałać na twoją korzyść, czasami efekt pojawia się w najmniej spodziewanym momencie czyli jest długofalowy nie dorażny.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak mogłeś w ogóle pomyśleć, że w wieku 45 lat organizm sam wróci do normy?
Zwłaszcza w 3 miesiące

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 53 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1708
Brak doświadczenia i tyle. Poleganie na trenerze prowadzącym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
trenera to zmień
clom spokojnie powinien dawac rade , kuracje na nim nawet i 6 miesięczne bywaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drętwienie rąk podczas snu na cyklu

Następny temat

2 cykl w życiu po rocznej przerwie

Wiecej