SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomid ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Czesc, mam pytanie jak chce wziasc w pierwszym dniu 4 tabsy clomidu to jak to zrobic wziasc za jednym razem 4 zjesc czy podzielic po jednej tab. i co jakis czas w ciagu dnia? i w jakiej porze zarzywa sie?? bo pierwszy dzien chce wziasc 4 tabsy pozniej przez tydzien po 2 a nastepny po jednej wydaje mi sie ze wystarczy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed snem naraz a czy wystarczy to zalezy po jakim cyklu

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-04-28 12:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
strzelam w ciemno - zdecydowanie tyle nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Cykl to byl moj pierwszy. 12 strzalow susty 100 mety polskiej na koniec cyklu troche propi. i wino w tabsach ale chyba okazalo sie ze prop to byla wy***ka. Wiec jak rozpisac sobie ten clomid 30 tabsow styka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7986
Sorry ze dolaczam sie do tematu ale mam pytanko w sprawie nolwy W jakich porach ja brac i jaki ma ona okres rozpadu i dzialania ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Asus17, nolva ma okres poltrwania ok 7 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 772
najlepszym rozwiązaniem jest połączenie nolvy z clomidem, kupujesz 12tabsow clomidu i 30 nolvy a bierzesz:
nolve zaczynasz brac razem z ostanim shotem susa po 20mg/dzien,
a clomid bierzesz 3tyg po ostatniej dawce
1 dzien 200mg clomidu
2 dzien 100mg
potem po 50mg az sie skonczy

===ZYJ SZYBKO - UMIERAJ POWOLI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

Sprawa dość pilna:P

WHEY premium