SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114
Witam,

zdaję sobie sprawę, że takich tematów na forum było więcej niż to forum ma dni, ale bardzo proszę o jedną konkretną odpowiedź dot. clenu.

Mam clena tabsy 40mcg, czy jak np mam dawke 80mcg na dzień, to biorę te 2 tabletki naraz, czy jakoś oddzielam? (np 1 rano, 2 po południu)

Druga sprawa robię 2tyg on 2 off z efką, ile robić przerwy po 2 tygodniach (przed wskoczeniem na efe) 1, czy 2 dni?

Zmieniony przez - dams89 w dniu 2012-03-01 14:12:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18828 Napisanych postów 67918 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563043
Dzielisz.

Od razu wchodzisz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
Witam
Moze mi ktos doradzic ?
Biore Clen firmy AlphaPharma 40mcg po jednej tabletce 2 razy dzienne 40 minut przed cross trainer ok 30-40 minut plus Cla 1000mg 3 razy po 2, Potas 99mg raz, Magnez 250mg raz, cynk 25mg raz i chrom raz
jestem w 4 dniu i doradzono mi zeby brac 4 dni po 80mcg na 4 off a jak przestana byc odczuwalne skutki uboczne zwiekszyc do 3 tabletek dziennie dodam ze czuje skutki uboczne drzennie rak skurcze w nocy pobudzenie ale bylam na to przygotowana wiec nie narzekam :)
mam jeszcze efydryne (narazie jej nie biore) bo czytalem ze na offie powinno sie ja brac razem z aspiryna i kofeina ale nie wiem czy na takich krotkich przerwach tez bo to tyczylo sie 2 tygodniowych
Prosze o rady bo to jest moj pierwszy raz i chciala bym miec rezultaty
musze spalic tlusz z brzucha po dwoch ciazach jest ciezko,sama dieta i cwiczeniami zlecialam przez rok prawie 20kg
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7980
wiesz kaZdy ma swoja jakosx wize i kazdy inaczej bierze ja biore aktulanie tam mam clen balkan 40 za niedlugo pb 80:D
WIEC TAK DOSZEDLEM do 3 tab ale od poniedizlaku jzu chyba 4 pojda wiec ja biore tak 2 tab rano nadczo 30min przed snadaniem a
2 porcja 30min przed treningiem z jackiem i wtedy jest mega:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile hcg i clomidu ??

Następny temat

cisnienie a sterydy

injelly