SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
Witam czy clen mozna zaliczyć do odżywek? w jakim wieku można zacząć go stosować? przeczytałem w wielu postach i artykułach , że NIE jest on sterydem , więc czym w takim razie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
jest lekiem na astme kolego, wiec odrzywka nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ale srodkiem stosowanym w dopingu wiec sterydem.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
mylisz sie dzakas
steryd = hormon
a clenbutrol takim nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
w jakim wieku można zacząć go ,,spożywać ''? przeczytałem też ze nie ma skutków ubocznych , czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
jak za duzo na raz lykniesz to moze pikawa ci nie wytrzymac, poza tym trzesawki a ich sila zalezy od ilosci jaka se podasz. a ile wogule masz lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Klenbuterol jest stosowany nielegalnie i legalnie w kulturystyce oraz w sportach wyczynowych, z uwagi na swoje właściwości podobne do sterydów anabolicznych, chociaż chemicznie takim nie jest. Jest także popularny wśród kobiet zażywających go w celu zrzucenia masy i wyszczuplenia, bez ubocznej maskulinizacji
Substancja ta została specyficznie wymieniona jako zakazana w Konwencji Antydopingowej ze Strasburga z 1989, w załączniku pt. "Nowa referencyjna lista zakazanych farmakologicznych klas środków i metod dopingujących", w sekcji C, "Środki anaboliczne". Nie została dozwolona nawet w przypadku inhalacji, w odróżnieniu od kilku innych wymienionych tamże wyjątków
W Stanach Zjednoczonych, Belgii i Holandii jest dopuszczony do użytku weterynaryjnego, do leczenia ciężkiej postaci astmy u koni.
Klenbuterol jest agonistą receptorów β2-adrenergicznych, o podobnym działaniu do efedryny, ale mającym silniejsze i dłużej utrzymujące się działanie stymulujące i termogenne. Powoduje zwiększenie objętości oddechowej, stymuluje ośrodkowy układ nerwowy, zwiększa ciśnienie krwi i, w rezultacie, dowóz tlenu do tkanek. Nasila katabolizm tłuszczów i białek organizmu, jednocześnie hamując syntezę glikogenu. Ma działanie rozkurczające na mięśniówkę gładką, jest zatem lekiem rozkurczającym oskrzela i tokolitycznym. Działa sympatykomimetycznie na obwodowy układ nerwowy


Czy nie ma skutkow ubocznych pomijam przyspieszone bicie serca itp

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
lat mam 15 , NIE chce brac, tylko chce wiedzieć od którego roku życia można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Od tego gdy mam przestanie interesowac sie twoim zyciem u mnie byl to kolo 20 rok zycia ale prawdziwa historia miala zalazek gdy mialem skonczone 21

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-11-05 17:02:35

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 432 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4917
niestety nie uświadomiła mnie Twoja wypowiedz, nadal nie wiem od którego roku życia można się zabrać za Clen.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Papierosy mozna palic od 18stego ale i 14sto latkowie pala aczkolwiek niektorzy zaczynaja nawet po dwudziestce a inni nigdy.

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-11-05 17:06:59

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzenie cyklu i steryda

Następny temat

gumka w ampie

WHEY premium