SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol, bez rewelacji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
to zrob diete przez 12-16tyg ale wolniej a tak kupe miesa stracisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
nie jestem "bykiem" żeby dużo miesa tracić, clen i prop mam nadzieje troche je oszczedzi. 8tyg jade 1500kcal prop+clen, potem na czysto 4tyg wejde na 2000-2200 żeby yoyo nie było i już plaża. Za późno sie za rzeźbe wziąłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
no to jak nie jestes bykiem to tym gorzej, ile tego propa bierzesz 100mg eod?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Słuchaj mam pytanie. Nie odczuwam ŻADNYCH efektów ubocznych po Clenie, temperature mam notmalną 36,6-36,7 ,jestem przy 100mcg Clena. Jutro wchodze na 120. Czy wszystko jest jak ma być ? Mimo wszystko działa na tkanke tłuszczową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Jessoo cyborg jesteś :) nic na ciebie nie działa %) zostaje T3 ew. keto..

Mnie zastanawia z kolei logika brania EC w czasie 2tyg off.. jaki to ma sens? Przecież chodzi o oczyszczenie receptorków a efka to beta-mimetyk.. Nie czaje tego.. Lifter ocb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
E-lite myślisz że bez sensu jest dalsze branie ? Może ze względu na moją wage (115kg) zaczną działać większe dawki 120-160mcg. A może efekty uboczne w tym wypadku nie świadczą o działaniu. ****a nie wiem typowo cyborg ;) Miałem wrażenie że to działa poprzez wyższą temperature... jeżeli jej nie ma to w inny sposó wpływa na tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Mechanizmów agonistów beta receptorów jest wiele i myśle, że pomimo braku termogenezy skutecznie nasilasz lipolize.. tłuszcz powinien lecieć tak czy inaczej.. IMHO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
I o to chodzi. BTW waszym zdaniem przekraczać 120mcg dziennie czy nie ma sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Ja bym sie nie spieszył z zwiększaniem dawki.. w sumie to wiesz.. dopiero zaczynasz.. miej na uwadze, że clen działa do 5dni więc wszystko przed tobą.. dawki sie na siebie nałożą i spotęgują działanie.. ciągnij 120mcg jakiś tydzień.. potem ewentual zwiększ.. z resztą rób jak chcesz :) ja bym poczekał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Eca dzial na bodajze kilka typow (3) beta receptorow, a clen na jeden typ, 2 porownywalne dawki eca do clenu sa znaczaco nizsze niz clenu i okres poltrwania jest o wiele krotszy.
faktem jest ze np po 2-3 razach moge clen zaczynac od 0.04-0.06 ale dalej czuje dobry efekt.
Warto tez zagladnac w temat ketotifenu. Oczywiscie najslniejszy termogenic to aeroby(DNP lol) i dieta,bez tego ani rusz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za towar ??!

Następny temat

odblokowanie- help!!!!

WHEY premium