SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen, czy jest warty swej ceny?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Artlite ja chwalilem V12 Sana...jest to jablczan kreatyny z dodatkami...kazdy sobie to chwali u nas jak i w USA...ale cykl dosc drogo wychodzi,na cykl najlepiej 2 opakowania miec...albo kupic jedno i dokupic jedno opakowanie mono np. ultimate...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
A te v12 to jest chyba to co polskie Creafusion, nie?

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Niby tak...sklad jest bardzo podobny...ale o produkcie olimpu slyszalem podzielne zdanie...a o v12 raczej same pozytywne opinie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Moze amerykanie tam cos dosypuja, w koncu u nich ph sa legalne i moga dosypac

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jeszcze troche i przestana

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
thx Ziki Dostałem dziś podwyżkę więc jakżebym mógł nie oddać... Zapraszam dziś na bronka wszystkich z K-K city do baru Aleksandra, pijecie ile wlezie na moj rachunek hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 605
witaj czytałem w tym temacie ze mozna brać sally z eca ... tylko ze jestem troche nie wtajemniczony ... mogłby mi ktos powiedizeć co to jest to sally?? i czy mozna to kupić bez recepty .. a jak tak to prosze o nazwe tego produktu - leku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
8oxer - sally to salbutamol, lek z grupy beta-mimetykow, na recepte lub u dila. Wiecej https://www.sfd.pl/search.asp 

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zastanawiam sie po H.U.J.A brac clen jak muli... Przeciez ECA jest o wiele lepsza. Po****a clen ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
pakman191 dobrze prawisz ... a masz od wujka soga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL pomocy

Następny temat

prop5% 10ml

WHEY premium