SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen, Sali, ECA - za i przeciw

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
Jak w temacie, biorąc pod uwagę "plusy dodatnie i plusy ujemne" co polecicie na redukcję? rok temu bralem clen i byłem zadowolony z efektu chociaz po odstawieniu miałem mocny spadek energii zyciowej. w tym roku robie wycinke pod zawody i chciałem powtórzyc clen ale kilka osób juz mi odradzało z powodu powaznych skutków ubocznych zwiazanych z sercem. W zamian polecaja Salbutamol albo ECA. Jakie jest Wasze zdanie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W mojej ocenie i z doświadczenia ECA będzie paradoksalnie najzdrowsze dla organizmu
Sally nigdy nie brałem więc się nie wypowiem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Też jestem za opcją ECA potem salbutamol , clenbuterolu nie toleruje ze względu na sidy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Sally bralem ale nie powalilo mnie na kolana,ECA sprawdzone i dziala super, clen - szkoda zdrowia

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
wszystko zależy od ..................ankiety
najskuteczniejsze t3 bez dwóch zdań , do tego można się czymś wspomóc .
zależy od sposobu w jaki się odżywiasz i jaka dieta
jak np. vlcd lub lc to jakieś termo z joszką świetnie by się sprawdziło
jak normalna micha to e/c/a/ dobre rozwiązanie
clen zależy jak go tolerujesz (ja bardzo dobrze) mniej sidowe sally

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
robiłem powolne wejscie i doszedłem do 120 jednostek. tolerowałem całkiem dobrze bo tylko drzenie rąk i lekkie poddenerwowanie. ze wzgledu na opinie na temat poważnego wpływu na serce rozwazam cos innego bo z efektu byłem zadowolony. 14 tyg redukcji lepiej zaczac od razu cos leciec czy jak sie zblokuje a cardio wedzie juz wysoko a kalorie nisko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Sally całkiem przyjemne , potem ECA
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie wątroby, a nerek.

Następny temat

co dalej na mase

WHEY premium