SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clearwater-One day at the time

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Nie moge sie jakos pozbierac po przyjezdzie.Wczoraj zrobilam 7km w 45min slabo,chyba po tej podrozy.Zaraz lece na silke to cos chociaz powyciskam.Dzis musze trzymac diete bo wczoraj toporazka jakas.Nawet zezarlam 3 paczki a wieczorem paluszki ktore zostaly po podrozy,rano juz je wywalilam a na sniadanie grzecznie zjadlam platki z siemie lnianym i jagody do tego pol miarki odzywki.Wczoraj na szczescie nakupowalismy duzo miesa,wiec nie mam wymowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
clearwater, no to regeneracja i detox od Stowarzyszenia Faszystów Dietowych zaliczona, to teraz już nie ma przeproś, wracasz w szeregi SFD

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jak nie, to biczowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Partia czeka

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Bylam na silowni zrobilam jakis tam zestaw narazie bez planu bo od poniedzialku cos nowego.A dzis zrobilam tak
Rozgrzewkaorbiterek 8min
1)Przysiady na suwnicy
12x30kg,12x35kg,10x40kg,10x50kg,i sprawdzic sie 8x55kg
(nie wliczam gryfu nie wiem ile ma)
2)Wioslowanie sztangielkami 12x6kg,12x8kg 10x10kg,10x12(ciezko z lewa reka)
3)wyciskanie sztangi 12x20kg,12x25kg,10x30kg,8x35kg(sama kumpel stal w razie co)
4)wykroki 4*x10kg
5)na biceps 4 x 6kg
6)na triceps 4x6kg
Troche brzuszkow i musialamuciekac.Teraz tez spadamna godzine odebrac dzieciaki.Wieczorem bieganko.Beznadziejny ten plan ale mokra bylam.
--------------------------------------------------------------


-----------------------------------------------------------------
edit:Zarcie
8.00-platki z odzywka i siemie lniane+jagody i orzechy
trening
11.00-jajecznica z 3 bialek z cebulka
ciastko
14.00-udo z kurczaka +zupka warzywna krem.+migdaly
18.00-omlet z 3 bialek+100gr twarogu ze slodzikiem i jogurt naturalny.

Jeszcze cos przekonsze mysle o tunie na salacie.****.....cos na slodkie mnie ciagnie..musze sie opanowac,bo tym sposobem do niczego nie dojde,i zdaje sobie z tego sprawe,popieprzona jestem.ide zasadzic kwiatkido wiszacych koszyczkow.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2010-05-07 20:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
cos na slodkie mnie ciagnie


MARTA!!!!!!!!!!!

Sprobuj wiecej warzyw, one u mnie likwiduja ciag na slodkie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Mozliwe bo cos ostatnio malo mam,albo mam za malo dobrych wegli?Musze to wywalic,ten cukier pieprzony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ogólnie mało, ściany z głodu można gryźć i nie dziwne, że może Cię ciągnąć.
Ja mam atak na żarcie jak za mało zjem Dlatego pcham w siebie warzywa

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Wlasnie zezarlam tune z sokiem z cytryny,i troche surowki wczorajszej.Macie jakies sposoby na tumczyka zeby jakos wchodzil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I trening w życiu.

Następny temat

plan treningu - doradźcie - będę wdzięczna za pomoc

WHEY premium