SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clearwater-One day at the time

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Napewno powiem,jutro bedzie wiec bedzie okazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
jogurt na noc bym wywalił
jabłko też

nie lepiej 3-4jajka, ogórek?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak King napisał, jogurt wywal, daj coś innego, jabłek na noc nie jedz. I te tortille kukurydziane wywal. Kukurydzy nie jemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Kurcze wlasnie zawsze kupowalam zawsze pelnoziarniste tortille,ale ostatnio zauwazylam ze kukurydziane maja mniej wegli.Jogurtow w sumie nie jem,ale jakos wczoraj kupilam ten z owsem w srodku.
Odin ja ten posilek zjadlam okolo 20.00.dzis go zamienie na tunczyka z warzywami+orzechy.Zostawiam to samo tylko na obiad wolowina i dodam jednak serek wiejski na noc,bo wczoraj mnie ssalo a poszlam spac o 0.30Tylko nie wiem czy moge zjesc okolo 22.30 jesli normalnie chodze spac 23.30,czy moze juz cakiem w lozku.

Wczoraj jeszcze zrobilam aeroby 35min na orbiterku i serie brzuszkow.

Dzis byla silownia,a potem nawet udalo mi sie pojsc na saune.
Wczoraj tez natrafilam na artykul Obli w odchudzaniu i bardzo mi sie podoba tamten trening FBW,po powrosie z Polski bede go robic.
Ogolnie to chyba bym chciala cwiczyc silowo 4 razy w tyg ale nie za bardzo wiem co i jak.Czy moge daw treningi A,B cwiczyc zamiennie 4 razy w tyg?
No i jeszcze jedno,w srode w nocy jedziemy do Polski na 2 tyg,i kurcze boje sie tego bo raczej nie bede tam cwiczyc,moze troche swoich cwiczen,jak wykroki przysiady pompki,i moze pobiegam.I kurcze chyba zrezygnuje z wegi calkowicie,to bedzie quite a challenge,dobrze ze nie pije bo to dopiero bylaby mieszanka wybuchowa.


Trening klata.
1)wioslowanie sztanga 18kgx12,23kgx12,25,5kgx12*,28kgx8.
2)wyciskanie w skosie sztangielek 6kg*x12,8kgx12,10kgx10,12kgx8
minuta break
1)przenoszenie zza glowy sztangielka 10kgx12,12kgx12,16kgx10,18kgx8(poszlo 18
2)pompki robilam w oparciu na laweczce 4x10
minuta przerwy
1)wznosy ramion bokiem leze na laweczce.4kgx12,6kgx10,8kgx5,8kgx5.(bylo jakby latwiej)
2)rozpietki 6kgx12,8kgx10,10kgx6,12kgx4(kurcze udalo mi sie zwiekszyc)
1)sciaganie drazka 25kgx12,35kgx12,35kgx6,45kgx3
2)unoszenie rak na boki 4kgx12,6kgx10,6kgx7,8kg6 nie cierpie tego cwiczenia,tak mi ciezko udzie nie mam sily wogole.
Kilka serii brzuszkow i 18 minut rowerka potem sauna.

dieta bedzie tak jak wczoraj.
B 149/TL 63/WW 143 1667 kcal. Pije 2 kawy z mlekiem to pewno dobije do 1800kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak tak, racja kukurydzy nie jedz pod żadną pustacią, a twaróg będzie lepszy na noc od jogurtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No dobra wywale i tak mi nie smakowaly,lamaly sie strasznie.

____________________________________________________________________edit:
Kurcze zdrzemnelam sie,jakas zmeczona jestem ostatnio.Obudzilam sie i to uczucie ssania w zoladku,skierowalo mnie do gara z leczem,i zezarlam,mam teraz wyrzuty sumienia i nadal jestem glodna.
---------------------------------------------------------------
17/04/10
Zrobilam Hiit na zewnatrz biegajac,kurcze w polowie juz myslalam ze pluca wypluje a tetno tylko 174,pod koniec zeszlo do 162.Chcialam truchtem wrocic aleniestety ledwo szlam,jeszcze mnie trzyma.Zrobilam kilka pompek przy lawce i kilka serii brzuszkow.
Co do zarcia musialam zjesc obiad u tesciowej ktory byl nieunikniony.
Ziemniaki,palka kurczaka i coleslaw niby jogurt z majo wymieszany.I tak sie zastanawiam czy w takim przypadku obciac juz wegle do konca dnia.Narazie po Hiicie wypilam odzywke,za godzinke zjem jakies miecho z warzywami.Nie wiem co w takich przypadkach robic,jechac planem czy obciac.

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2010-04-16 19:12:23

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2010-04-17 18:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wiesz 174 tetno to nie "tylko", jak na osobe w twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
i to uczucie ssania w zoladku,skierowalo mnie do gara z leczem,i zezarlam,mam teraz wyrzuty sumienia i nadal jestem glodna

oj znam to, znam... clearwater, zdarzają sie słabsze dni - zapominaj o wyrzutach sumienia i walcz dalej

a kolega z pakerni dalej zasługuje na łomot?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no wiesz 174 tetno to nie "tylko", jak na osobe w twoim wieku

hm...tak się zastanawiam czy ja już też podpadam pod ten wiek...miałam 177, a potem spojrzałam na rozpiskę na orbim - w pewnym wieku nie byłoby to nic szczególnego

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eeee, wrong, ja kilka razy dalam rade dociagnac do 183/min Wiec w naszym wieku sie da

A jak mierzycie tetno?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I trening w życiu.

Następny temat

plan treningu - doradźcie - będę wdzięczna za pomoc

WHEY premium