SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy trening ale czy ma sens ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
Witam chcialbym sie przerzucic na redukcje i znajomy na silowni podsunal mi spoko pomysl na trening, ale roznie to bywaz takimi pomyslami i chcialbym sie poradzic... Wiem, ze na redukcji trening powinien byc podobny do masowki, ale on zaproponowal mi trening polegajacy na doborze ciezaru na poziomie 80% i wyciskaniu 8 serii po 8 powtorzen z krotkimi przerwami, ponoc idzie sie niezle spompowac...

Dzieki z gory za odpowiedzi :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli Twoim celem jest optymalne spompowanie się podczas treningu, pomyśl o super seriach, drop setach i różnorodnych metodykach, aczkolwiek po takim chaotycznym wykonaniu modelu ćwiczeń możesz wyczekiwać owoców swojej pracy bardzo, bardzo długo. Do kreowania sylwetki musisz podchodzić mądrze i przez pryzmat siebie budować nowe doświadczenia. Same powtórzenia w sobie i ciężar nie jest całością planu. Jeżeli chcesz konstruktywnej odpowiedzi wypełnij ankietę działu z tematów podwieszonych oraz wklej swój cały zestaw ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
Dzieki wielkie :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stały ciężar czy zwiększanie

Następny temat

Potrzebna mi rada

WHEY premium