SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy przypadek / wykonalne ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Witam.
Mam 185 cm / 85 kg mam problem z fatem na brzuchu i moim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, tylko moje pytanie brzmi czy jest to wykonalne w takim trybie życia jaki prowadzę. Mianowicie posiadem prace o w której nie jestem wstanie nic zaplanowac ( zrobie to jade do domu )do tego dochodzą częste delekacje. Drugim mangamentem jest to że pale papierosy. Moje kolejne pytnie dotyczy tego, że za młodych czasów trenowałem bardzo intensywnie 9 lat przestałem 3 lata temu i gdzieś kiedyś przeczytałem że istniej coś takiego jak pamięc mięśni, możecie mi coś jaśnie o tym powiedziec ?

PS Pomożecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
po pierwsze gratuluję twojego nicku! P.Diddy is king.
dobra do rzeczy.
Jest coś takiego jak pamięć mieśniowa oczywiscie sir. Lecz musiałbyś zacząć trenować i siłowo oraz aerobowo.
moja propozycja dla ciebei jest taka raz siłownia raz aeroby naprzemian.
co to za praca że nie potrafisz wyciągnąć pojemnika i wszamac ?
rzuc palenie bo nici z aerobów

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Palić możesz nadal. Dużo osób ćwiczy i pali, czy to zdrowe, nie, czy mocno przeszkadza, też nie.

Skoro ćwiczyłeś 9 lat, to powrót spowoduje szybką redukcję, wzrost mięsa. Jeden warunek, dieta musi być.

Jak problemy z jedzeniem, to czytaj

https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_okresowy_post__konieczność_jedzenia_co_2_3h-t749241.html

Będziesz jadł kiedy masz czas. Byleby bilans dzienny się zgadzał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 529
Drugim mangamentem jest to że pale papierosy

Czy ja wiem, ja palę i jakoś mi to nie przeszkadza w bieganiu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / dieta + rower z 85 do 80

Następny temat

Bieganie po lub przed cwiczeniem na mase

WHEY premium