SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy cykl- TEST ENATHAN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Witam, ostatnio gdzies wyczytal ciekawy artykol na tema tcyklu zlozonego z testosteronu Prolognatu.
Ma on na celu zminimalizowanie SIDE'ow z jednoczesnym <w miare mozliwym> utrzymaniem znacznych przyrostow
Tak mysle jakby go rozpisac niemoge wpasc na to jak to zrobic
No wiec tak Bijemy testa w dawce 200mg/e2d - czyli w dzien 1 i 3, nastepne dawki bijemy co 12 dni !!! w polowe mniejszych dawkach czyli 100mg/e12d
I mam takie pytanka :
Co Wy o tym sadzicie
Ile taki cykl mozna pociagnac zeby glowne jego cele ( zmniejszenie side'ow i utrzymanine przyrostow ) zostaly zachowane
Czekam na Wasze odpowiedzi
{POZDRO}

26 weeker...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Om - ale czy Ty czytales moja wypowiedz poprzednia ?????
W kilku juz postach zaznaczam ze pytam z czystej ciekawosci
Najprawdopodobniej niezdecyduje sie na doping ze wzgledow wylacznie zdrowotnych - duza podatnosc na DHT , obecnie kontuzja kregoslupa
Pytam z czystej ciekawosci poprostu interesuje mnie wykorzystanie dopingu w sporcie , mialem kiedys ( ostatnio ) zamiar siegniecia po doping ale, jednak tego niezrobie
Tak, wiec mam do Ciebie prosbe to ze zadaje pytanie tego typu nieznaczy ze przygotowuje sie do cyklu, poprostu czasem patrzac na "dzieciakow" na silce ktorzy na 1-szy cykl chca szamac mete, robi mi sie przykro i wole im cos doradzic i miec lepsze samopoczucie
{POZDRO}

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Obawiam się, że bardziej na tym sie zmniejszysz a nie urośniesz.. chyba, że naturalnie produkujesz baaaardzo mało teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Czyli co ?????? Niebawic sie w to ????
Tak z czystej ciekawosci zapytalem bo widzialem taki art na jednym z zachodnich for , no ale tam to oni co innego robia niz my tu
THx

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ja bym sie nie bawił w ogóle w SAA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
why ?????????

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
wazysz tyle co dorodny kogut

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Bo to nie jest zabawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Ja bym sie na twoim miejscu pobawil w diete i suple
Sorry ale taka jest prawda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde powtarzalem mu to juz kilka razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Ale jakbyscie dokladnie przeczytali temat mojego postu i znalezli tam fragment - pytam z ciekawosci - to moze inaczej bysmy porozmawiali
Nigdy o takim czyms nieslyszalem weic zapytalem was o to
A napewno bylaby inna reakcja gdyby autorem tego postu byl kto inny ( fe. ktos z "zielonych" )
Czy ciekawosc jest czyms zlym ????? Poprostu staram sie ciagle poszerzac swoja wiedze a Wy jako UPRZEJMI KOLEDZY - moglibyscie pomoc
{POZDRO}
BTW. Om, czemu Ty mnie tak nielubisz

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;*

Zmieniony przez - om w dniu 2004-08-29 16:42:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sucha masa i siła na Mikrocyklu

Następny temat

Lajtowy cykl m1t.

WHEY premium