SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawosc o Silowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
Witam wszystkich chcialbym dostac pare waznych porad za bledy / brak polskich znakow przepraszam:)
A wiec tak .
Mam 170cm wzrostu wiek 16 i okolo 74 kg wagi .
Nigdy nie chodzilem na silownie ani nie uprawialem zadnego sportu .
Chcialbym sie do tego zabrac ale "Znajomi" Nigdzie nie chcą isc itp . wiec jezeli chcialbym isc na silke to zostalem sam :D
I pytanie kieruje do was Ws.
Czy na silowni jak podejde do trenera to on na kartce mi wypisze co mam robic i potem moge wam to tu podac na forum do sprawdzenia (treningu)
I czy nie jestem za niski i za gruby zeby isc na silownie ?
moze powinienem troche schudnac ? mam 90 w pasie.
Na ogol nie jestem jakims "Dresem" I nie szukam zaczepki poprostu chcialbym pocwiczyc ale wgl Nie mam pojecia jak to jest na silowni z trenerem . bardzo bym chcial waszych odpowiedzi i porad.
Dziekuje i pozdrawiam wszystkich pakujących :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
to sport dla samotników
1. ty nam lepiej nie podawaj tego co on tam ci napisze bo to pewno bedzie tandeta,on ma ci pokazac
wszystkie cwiczenia jak nie bedziesz wiedział.
czytaj tutaj posty a na trenerów szkoda kasy .
2. pytanie z dupy - ludzie nie mają rąk nóg a cwiczą. co maja ci na wózkach powiedziec? "NIE MAM NÓG TO NIE MOGE ZAYEBISCIE WYGLADAC" - zobacz sobie jak wygladaja kulturysci na wózkach.
za gruby? chłopie wiór z ciebie jak diabli wrzuc foty ocenimy .
a po za tym to siłownia jest podstawą do "ODCHUDZANIA" - poczytaj posty podwieszone w działach .
czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj i pytaj ale nie o głupoty jak te w stylu "CZY NIE JESTEM ZA NISKI ABY ISC NA SIŁOWNIE" ok? pozdr i rośnij tam

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 na sam poczatek fbw starczy czytaj dział trening dla początkujacych
2 nie ma znaczenia gruby wysoki czy chudzielec, chesz chodzić to idziesz, nikt się z Ciebie nie będzie nabijał
3 jak trafisz na lipnego trenera to rozpiszę ci jakieś g**** i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
TheSniper dzieki za wielka motywacje :D postaram sie wstawic zdjecia ogolnie wiem ze sporo osob chcialo by miec takie problemy jak ja ale wiesz jak to jest. czuje sie troszke grubasek bo tluszcz jest nie chce byc napakowany zeby szpanowac przed innymi . chce dla samego siebie cos robic miec motywacje ze łapa,klata i wgl cały spuchłem bo sie nie poddalem i wzielem sie za siebie . ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
To mówisz ze Normalnie wlatywac na silke i nauczyc sie machac zelastwem ? Troche trema samemu tam wleciec. ale potem bede sie pewnie czul jak w domu... ;) Dales motywacje Sog leci ;D Ktoś Jeszcze ma jakies opinie na temat czy warto od trenera wziac Plan cwiczen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
wlatuj tam wynies ich pokolei a jak nie to my ci tutaj pomożemy
wez ten plan jak nie masz co z kasa robic - ale te trenery to tylko papierkiem szpanują poczytaj o FBW a za kilka miechów przylecisz podziekowac bo efekty beda widoczne

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
No wlasnie to nie jest tak ze nie mam co z hajsem robic dlatego pytam . ale skoro mi radzisz to poslucham sie ciebie poczytam o tym fbw itp . :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
Bo skoro im mam w dupe hajs za nic wkladac to wole juz tutaj opinie specjalistow poczytac i Widziec efekty : D

Zmieniony przez - Lukaszenko96 w dniu 2012-11-25 20:44:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym atlasie ? HAMMER NEVADA RX

Następny temat

Pytanie odnośnie obciążenia Aran Sport......

WHEY premium