SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawe trasy rowerowe w Polsce

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli możecie wpisujcie tutaj ciekawe trasy rowerowe jakie znacie w Polsce, najlepiej bezdroża z długimi zjazdami i podjazdami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.velo.com.pl/www_trasy/

ja tu kilka znalazłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Może na wiosne mały zlocik w Szklarskiej Porębie? Tam są super trasy do maratonu (w górę, w dół, w górę, w dół, ... ), a noclegi też niedrogie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym chętnie pojechał, z tym, że nie na wiosnę a w lato, ale to jest za duży kawał drogi, a samochodu nie mam, pociągiem to by mi 2 dni zeszło i w******l można dostać . tak czy siak gdzieś na południe planuję jechać w przyszłym roku z rowerkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26725
W okolicach Kowar są ciekawe trasy. Szczególnie te po Rudawach Janowickich, które są parkiem krajobrazowym. Załączam link do stronki na której jest też mapka. PZDR
http://www.kowary.pl/index.php?lang=pol&menu=03&submenu=05 

....::::Oto ja i moi ludzie::::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbliżej bym miał do bieszczad chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 176
Puszcze Goleniowska, Bukowa i Wkrzańska w Szczecinie i okolicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
nie ma to jak odświeżać tematy sprzed 8 lat XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19125
XY przez te lata szukał ciekawych tras, i znalazł jak widać

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie takie coś?

Następny temat

lekkoatletyka ???????

Wiecej