SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CichyPT - podejmuję wyzwanie i z buta wjeżdżam ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
Siema, nazywam się Artur Cichecki " CichyPT"
W tym roku miałem pierwsze przetarcie na scenie w klasyku.

Tutaj będę opisywał swoje poczynania względem przygotowań na przyszły rok, a w między czasie może i w tym roku jeszcze coś pomyślimy po cichu:)

Początkowo szykowałem się na debiuty, ale z przyczyn technicznych nie mogłem tam stanąć, a z racji tego, że nie chciałem na debiuty czekać kolejny rok postanowiłem wyjść w Lublińcu i na MP.

Na MP chcąc wyjść w klasyku musiałem zbić troche na siłę wagę co kazało się dla mnie zgubne...

Teraz zakładam dziennik i mam nadzieje z Waszą pomocą i wsparciem powalczyć o wyjście kulturystyce ekstremalnej w przyszłym roku :)


Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
A więc aktualnie jestem po zawodach, podjadłem trochę i wodą mnie zalało konkretnie. Waga zmieniła się zupełnie, obwody również :P
Obecnie znowu micha trzymana konkretnie i doprowadzam formę do " startowej " po czym chcę ją ustabilizować podbijając po woli kcal.
Będę starał się budować dobrą jakościowo masę przy jak najmniejszej ilości fatu.
Będzie ciężko bo nie ukrywam ciągle mam chęć coś podjeść, a jestem maniakiem słodyczy i tutaj jest spory problem.
Będąc coraz dłużej na diecie zaczynam poznawać coraz więcej nowych alternatyw i jakoś sobie z tym po woli radzę.
Treningi, relacje z zawodów znajdziecie na moim kanale YT. Będę również tutaj na bieżąco nowe rzeczy wrzucał.
Lubię takie rzeczy montować więc jak mam tylko wolną chwilę zawsze coś tam skleję.









Tutaj jakieś szybkie montaże :)

Na zdjęciu tak wygląda to obecnie. Może FA challenge? Słupsk?
Zobaczymy czy będzie motywacja i siła ;)




Zmieniony przez - CichyPT w dniu 2014-05-09 20:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Powodzenia.
Przyjedź do Opola na FA Challenge bo szykuje się naprawdę kozacka impreza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
No widzę, że coraz więcej osób się wybiera i coraz to nowe atrakcje się pojawiają.
Będę tam ;)
Może nawet na brązowo wymalowany :P Chciałbym, ale z tym się jeszcze zobaczy ;)

Jak nie da rady to chociaż może jakiś mr. biceps :D :D :D Pozdrawiam i dzieki za zaproszenie :)

Zmieniony przez - CichyPT w dniu 2014-05-10 20:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
A tutaj taki mały filmik motywacyjny.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
Ok może trochę napiszemy jak z treningami i dietą.

Więc jeśli chodzi o treningi to trenuję 5 razy w tygodniu obecnie 7 razy w tygodniu robię aeroby.
Redukcja czy masa stawiam na większe ciężary oczywiście w miarę możliwości :)
Na redukcji te " większe ciężary " wcale nie są duże, ale dla mnie w takim okresie to max :D

Trenuję pon,wt,czw,pt,sb. W rozkładzie pon - czwórki, wt - dwójki, czw - klatka,biceps pt- barki, sb -plecy, triceps ( brzuch wrzucam dowolnie jak mam więcej siły ;)
Ćwiczenia raczej podstawowe w różnych kombinacjach. Zmieniam dosyć często kolejność wykonywanych ćwiczeń i zawsze mam ostatnie "ruchome" czyli sobie je co jakiś czas zamieniam.

Dieta zbilansowana bez kombinacji :)( przeważnie B-2.5-3g,T-łącznie 50 W - reszta Raczej minimalizuję tłuszcze.
W tej chwili chcę sprawdzić CKD ponieważ jeszcze takiej typowej nie stosowałem.
Po za tym w krótkim czasie pasowało by podgnonić formę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Pierwsze co dostrzegłem swoim okiem skąpca to koszt tych naleśników - bez żółtek, izolat, walden farms - ale to nie jest tani sport Powodzenia, wrzuć czasem jakieś dokładniejsze rozpiski treningowe.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
Ale wiesz naleśników co drugi posiłek nie jem :D Na niedziele można poświęcić te pare groszy, które gdybym nie trenował pewnie bym przepalił albo przepił :D

Teraz mam duże rozbieżności w treningach, ale jak się ustatkuję trochę i będzie stały plan to wpiszę :)

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
Od poniedziałku bez węgli. 32gB, X 6, 32T X 5, W0 - tylko błonnik 30g.
Na razie paski nic nie pokazują... Forma się poprawia, głód odczuwam mniejszy niż na nisko tłuszczowej gdzie węgli miałem całkiem sporo.

Samopoczucie raz lepsze raz gorsze, ale też odczuwam jakby poprawę w porównaniu do nisko tłuszczowej.

Testing nadal trwa. Poczekam jeszcze i od soboty niedzieli obetnę białka i dodam tłuszczy jak nic się nie zmieni.

Na treningach o dziwo pompa przyzwoita. Siły trochę brakuje, ale to już norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 565
No książkowo w sumie w piątek - piątego dnia paski w końcu coś pokazały. Już trochę zniechęcony byłem, ale trzymałem wszystko jak trzeba i jest jakiś efekt.
Na razie między śladowe ilości a niskie, ale stan zaczyna się pojawiać więc jest dobrze.
Nie ma takiego ssania co mnie cieszy bardzo.
Teraz przytrzymam do przyszłego weekendu zrobię może lekkie ładowanie później znowu 5 dni trzymam i ładowanie już konkretne.
Treningi zaczynam obwodowe + aeroby. Zmniejszyłem troszke białko do 2.2g a tłuszcze troche podbiłem. Kaloryczności już nie obniżam żeby nie szło to zbyt szybko.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dniowy - do oceny / poprawy

Następny temat

szybkie pytanie odnośnie treningu klaty i planu treningowego

WHEY premium