SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciśnienie :( X-mass/Winko/Scorch

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
no i zaczelo sie
nigdy nie mialemm problemu z cisnieniem na cyklu.. w ogole nigdy nie mialem problemów z cisnieniem.. az do tego czasu
zaczalem 2 tyg. temu cykl na poczatku jechalem winko+xmass i mialem juz skoki cisnienia.. do tego przedwczoraj dolozylem scorcha i cisnienie dalo o sobie znowu znac.. w nocy nie moge spac.. na przemian robi mi sie cieplo za chwile chlodno.. a samopoczucie jak mialem za***iste przed cyklem to na cyklu masakra..

i teraz mam takie pytanie.. co robić dalej ? wziasc cos na obnizenie cisnienia? jak tak to co? czosnek sam pomoze? czy ostawic wszystko w ****ziet?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Nom, za drogo. Ja nie próbowałem to powiedziałem sobie, że ostatnia szansa. Przynajmniej będę miał porównanie do następnych spalaczy i będę miał się do czego odwoływać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
a jakie masz to cisnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
zwykle mialem ksiazkowe 120/80 a teraz mam kolo 150/100 (ale to sa skoki cisnienia takie) w kazdym badz razie czuje jakbym mial leb goracy a za chwile jest mi zimno.. teraz wlasnie siedzie i tak mam.. raz jest mi zimno raz takie uderzenia goraca.. i ogolnie mam zle samopoczucie..

Zmieniony przez - czarliszin w dniu 2010-03-27 12:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja bym na Twoim miejscu dalej lecial cykl, 150/100 to nie jest takie zle cisnienie jesli jestes na cyklu. daj duzo czosnku, omegi 3, aspargin, jakies aero 3x w tyg i powinno byc lepiej, a jesli dalej sie bedziesz bardzo chvjowo czul to wtedy odstaw. ja bym tak zrobil.

ale niech jeszcze moze ktos sie wypowie




Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-03-27 12:44:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
własnie chodzi o to ze naprawde chvjowo sie czuje.. a zapowiadalo sie tak dobrze kierwa.. no nic bede jechal dalej zobaczymy co bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Czosnek raczej duzo nie zdziala. Rozumiem ze robisz aeroby skoro jedziesz ze spalaczem? Wydaje mi sie ze te akcje typu fale ciepla/ zimna to wina scorcha. Odstaw scorcha, zobacz co bedzie sie dalej dzialo. Jesli bedzie nadal podwyzszone a bedziesz chcial ciagnac cykl musisz zaopatrzyc sie w cos na zbijanie cisnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
50Cencik dokladnie, te uczucie chlodu/ciepla pojawily sie jak wzialem scorcha..

Zwierzu, aspargin biore od poczatku, omega kupie w poniedzialek i ten czosnek jeszcze.. aero krece 4-5x w tyg. po 40-60min. (jak po silowym to 40min, jak w dni bez treningu silowego to krece po 60 min.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667614
odstaw termogenika

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
No to masz odpowiedz. Spalacze zawieraja mnostwo substancji ktore moga sie przyczynic do wzrostu cisnienia. Jeszcze spytam jak odczuwasz dzialanie x massa? bo zastanawiam sie nad zakupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 218
lodzianin1
poki co odstawie.. z tym ze calkiem odstawic ? czy np. nie brac przez pare dni.. i zalozmy za tydzien sprobowac z mniejsza dawką ? np. 1/2 tabs na dzien ? bo teraz troche przesadzilem i zaczalem od 5-6 tabsów na dzien..

50Cencik co do X-massa to biore dopiero 2gi tydzien razem z winkiem.. 120mg Xmassa i 30mg winka.. poki co to jestem kolo 1cm w lapie do przodu i w klacie.. w pasie zlecial 1cm.. (dodam tylko ze odrabiam spadki) wiec te cm przybyly bez wiekszego problemu.. zauwazylem jednak poprawe w barkach.. poprawil sie zarys klatki i wlasnie barków.. jak bedzie dalej.. zobaczymy ;) aaa.. no i sila na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
imo odstaw zupelnie spalacz. teraz krec aero, przy tych srodkach miesa raczej nie stracisz, potem jak bedziesz chcial spalic troche fatu po cyklu- zaopatrz sie w booster tescia ( np. novedex), jakis stack kreatynowy i pocisnij redukcje, ja bym tak przynajmniej zrobil na twoim miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Captopril oraz dozwolona częstostliwość pomiaru ciśnienia.

Następny temat

Oma + meta + winko - troche zmiany

WHEY premium