SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężkie pół roku , jedzonko.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Witam was koledzy.
Ma początku przejdę od razu, z czym mam problem.Mianowicie dziś założyli mi aparat na zęby + wkładka na podniebienie. Bez wkładki nie odbyłoby się ponieważ,trzeba jakoś wyeliminować problem.Więc do rzeczy dentystka powiedziała mi że przez najbliższe pół roku mogę zapomnieć o twardych rzeczach.Praktycznie nie mogę zjeść kanapki schabowego i wiele innych przydatnych do diety rzeczy.Dziś jadłem rosół to nawet makaronu nie mogłem zmielić , więc go połykałem
Po prostu górna część szczęki nie ma styczności z dolną , dlatego nie mogę prawidłowo jeść.
Proszę was o pomoc kulinarną :D co mogę sobie gotować aby nie wymagało jakby to ująć (intęsywnego) gryzienia :D .

Kupiłem sobie parę produktów
Kaszki
Ryż
Jogurty
No i zupy muszę gotować bo umrę z głodu
Makaron
Mam Gainera i Białko ;D więc jeszcze mnie to ratuje
Płatki
Jajecznica (połykam ;D)

Proszę o pomoc kulinarną ponieważ kiedyś mi to zbrzydnie a chętnie , chętnie upichcę sobie coś innego :D
Sogi za pomoc :>

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-26 17:41:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Najlepszym wyjsciem bedzie wstepne mielenie posilkow, mozesz rowniez wrzucic produkty do miksera, wszystko zmiksowac na "papke" a pozniej tylko polykac, wiadomo smak nie taki sam ale czego nie robi sie dla kulturystyki Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Właśnie :> Masz wielkiego soga
tylko teraz mixer muszę kupić
Czekam na dalsze podpowiedzi i dalsze pytanko mam w sql się zaczyna więc też czekam na propozycje co do sql
wiem ze jogurt i pójdę na zupę ale ja dużooo jem :D

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-26 17:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
ja robilem cos takiego: jak wyzej napisaliscie w***alem do miskera pol troebki ryzu, pol kstki twarogu 200ml wody i troche kako dla smaku i gites, konsystencja byla dosc plynna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Heh no to w sumie problem rozwiązany i na pewno będę tak robił.
Może znajdą się pomysły na upichcenie no wiadomo czego
Mi dentystka powiedziała że mogę schudnąć jak pies ,To ja sobie pomyślałem że się kur zdziwisz :DDla mnie utrata 1kg to jak nóż w serce

Sogi poszły

17:57:38

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-26 17:58:25

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-26 17:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moment moment żaden mikser nie da rady sobie z czymś takim. Kupuj blender i rób szejki - kilka propozycji:

1. twaróg ryż oliwa mleko
2. białko ryż oliwa mleko
3. płatki owsiane białko/twaróg mleko
4. tuna + woda + owsiane (obrzydliwe ale można się zmusić)
5. jajka oczywiście też możesz miksować

Wszystko można ulepszać (tzn smak) dodając np. kakao czy słodzik.
I Pani dentystka przesadziła, 2-3 tygodnie i po bólu ;)

pozdrawiam

PS: I jeszcze jedno, blender z pojemnikiem minimum litrowym i minimum 500Wat a najlepiej więcej :)

Zmieniony przez - Kleks. w dniu 2008-08-26 18:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Moment moment żaden mikser nie da rady sobie z czymś takim

z czym nie da rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mikser jest za słaby, żeby rozdrobnić ryż czy płatki owsiane, do tego typu rzeczy stosuje się blender :) (sprawdziłem na własnej skórze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
To moj mikser chyba jest z kosmosu, bo rozdrabniam nim platki owsiane rano do omletu i inne tego typu produkty

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-26 18:06:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Co do dentystki ja wiem że organizm się przyzwyczai do tego , przecież to ciało obce. \Wracając dopóki mam wkładkę na podniebienie , to jest mi bardzo ciężko mielić pokarm , wręcz się nie daje tego zrobić ;/

Pomysły są niezłe :)
A co do szkoły mogę sobie robić.
Na pewno będę brał jogurt do szkoły i będę chodził na zupę
Ale to jest mało , w szkole codziennie mam 8 h zajęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu takie szejki do szkoły nie? Przecież to idealne rozwiązanie...

PS: zaglebieSC chyba tak, albo mój...

Zmieniony przez - Kleks. w dniu 2008-08-26 18:14:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż - TAK , Ziemniaki- Nie Why ?

Następny temat

Redukcja, sylwetka, siła...

WHEY premium