SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągłe zakwasy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2133
Post od doniekkk przypomniał mi o pytaniu, które już dawno miałem zadać, ale zawsze zopominałem.

Ćwiczę od 01.09.2003 cały czas, jedynie z tygodniowymi przerwami (co 2,5-3 miesiąca) na odpoczynek i od początku mojej przygody z siłownią w klatce i tricepsie po każdym treningu mam zakwasy, było może takich 10 treningów po których nic nie czułem na drugi dzień. Jak czuję się w jakiś dzień słabszy to w każdej serii na klatkę zakładam ciężar o 5kg mniej i po tym treningu również mam zakwasy.
Kumpel mi kiedyś powiedział, że jak mam zakwasy to dobry znak, bo to znaczy, że trening był dobry i "wchodzi".

www.pajacyk.pl
chętnie przyjmę sogi :]
początkujący na forum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
podaj swoj trening ale stawiam na za duza ilosc cwiczen/seri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Powiem ci tyle... jak wsatje rano i nic mnie nie boli... to znak ze wczorajszy trening... nie był intensywny lub wcale go nie było ..

Tylko nie pomyl zakwasów z przetrenowaniem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Firemode zakwasy nie są oznaką dobrego treningu ani tym czy był on intensywny. Ja zakwasów nie mam nawet bo bardzo intensywnym treningu.

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2004-10-24 17:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zakwasy sa oznaka tego ze proces oddychania kom. zrobil sie niewydolny [npw skutek treningu],mitochondria produkuja znacznie mniej atp. iwalsnie efekt uboczny spalania - mleczan = zakwasy.
mozesz to minimalizowac - masaze, wysilek tlenowy[super jest basenik], streczing po treningu.
ew. suplementacja -kreatyna, aminokwasy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
ehhehe ;) wiesz każdy jest inny i kazdy ma inne zbocznie zawodowe ;PP Ja tam lubie jak są zakwasy wiem że żyje :PP Z tym ze jak zaczynałem tydzień temu... robiłem 1000 podskow na skaknce.. i nastpenego dnia nie moglem chodzic.. wczoraj zrobilem 3300 i zero oznak jakiegokolwiek bolu:D
Może i masz racje:) Zakwasy nie są oznaką intesywnosci treningu :) Wiem swoje, lubie jak są bo wiem że było dobrze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ale zakwasy i czucie miesnia po treningu to nie to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Kiedyś też tak mialem ale to dawno jak zaczynałem ćwiczyć. Zacząłeś ćwiczyć dopiero tydzień temu ??? To sie nie dziwie że jeszcze cie zakwasy łapią. Poprostu twój organizm nie przyzwyczaił sie do wysiłku no i zakwasy są.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
3300?! :O
OMFG.. lol

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Stary tydzien czasu to dużo )) ;)) Narazie i tak cwicze w domu od nowego roku w silce ;D

Jestem eee pelnowartosciowym userem forum :PP i posiadaczem -5 zl na koncie ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawnie obliczyć swój max

Następny temat

KLATKA

WHEY premium