SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągłe wzdęcia- proszę o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
Fachowcem ani dietetykiem nie jest ale gwarancja sukcesu to:

Ryby tluste koniecznie 2 razy dziennie. Najlepiej wywal tluszcze roslinne i daj zwierzece, po takim zabiegu zobaczysz ze libido skoczy na poziom zwariowanego nastolatka. Po wywaleniu roslinnych jestem tego pewien w 99%. Dodatkowo witamina D, cynk i magnez. Jak ryby juz nie dasz rady to koniecznie omege z olimpa w tym dniu

Magnez polecam olimpa, cynk Zincas

I wywal z drugiego posilku tego Wheya, jaki by nie byl to i tak jest to chemia, po nim energi nie uzyskasz, dasz tlusta rybe to zobaczysz roznice.

Zamiast tych ww dalbym dziennie pol kilo owocow oprocz banana(chociaz na mnie nie dziala tucząco) i pamietaj o tych warzywach. A jak chcesz koniecznie jakies ww to dalbym tylko na sniadanie.

Zmieniony przez - nichitsu w dniu 2014-10-28 21:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1539
Próbowałeś jogurty, kefiry? Może bakterie probiotyczne coś pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Myślałem o tym tylko już sam nie wiem co jeść , pisze żebym kefirów nie jadał przez ten refluks , szk***a mać wszędzie jakieś ograniczenia , dawniej jadłem wszystko i nic sie nie działo , mieszałem wszystko razem tuńczyka jadłem z bułką potem popiłem jogurtem i było git , odkąd zacząłem trzymać michę czyli ( ryż , kura , itp) wszystko się posrało : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Widocznie gdzieś popełniasz błędy. Staraj się wprowadzać pewne zmiany i obserwuj organizm. Być może dieta z mniejszą ilością węglowodanów lepiej się sprawdzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Staram się , ale dla mnie to już jest chore , czasem jest ok , a tak to przeważnie budzę się rano i już pompa z lewej strony takie uczucie balona pod brzuchem jak bym tam miał jelito spuchnięte jak przyciskam to wyczuwam że tam jest powietrze , np wczoraj specjalnie nic nie zjadłem na noc i tak dupa , obudziłem się i była pompa , teraz siedzę w pracy i muszę mieć luzne spodnie bo czuję że tam coś napiera i troszkę piecze . Oczywiście lekarz mi mówi że sobie wmawiam to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
W takim razie udaj się do gastrologa i zrób dokładne badania. Będzie można wykluczyć pewne dolegliwości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Myślałem o tym ale szczerze u mnie w mieście obstawiam że są to pseudo gastrolodzy , czytałem że ten ból i dziwne uczucie mogę mieć od przepukliny przełyku ale moi znajomi też mają przepukline i nie mają takich problemów , np dawniej jadłem płatki owsiane przez 5 lat teraz nie ma szans od razu wzdęcia ...... pamiętam że problemy najpierw zaczęły się z oddawanie stolca , jak rano nie zapaliłem fajka to ciężko było na klopie , to samo było jak piłem przed treningówkę z kofeiną jak ją wypiłem to było git jak był dzień bez treningu była lipa , doszła jeszcze praca siedząca i tak jakoś wszystko się skumulowało . Przez ostanie 1,5 roku zjadłem dużo antybiotyków , niestety lekarz nic nie dał mi osłonowego a ja nic nie kupiłem .......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Aha i pamiętam okrasy w życiu gdy jadłem dużo smażonego miałem okresy , dużych bólów właśnie w podbrzuszu aż nie mogłem nic jeść i były nawet problemy z siedzeniem , ale wystarczyło jeść gotowane produkty i jakoś przechodziło , w tamtym roku zauważyłem straszne wzdęcia gazy przelewanie w żołądku gdy piłem carbo , albo np jakąś odżywkę z duża zawartością aspartamu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ciężko mi stwierdzić co może być przyczyną. Dokładne badania powinny dać wyniki. Na pewno nie zaszkodzi suplementacja probiotykami przez jakiś czas.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK SCHUDNĄĆ Z 85 KG DO 75KG?

Następny temat

Ketoza i reverse diet

WHEY premium