SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągła zmiana treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Witam, tak sie zastanawiam, bo wszędzie piszą robić trening 4-8tyg. i zmieniać żeby mieśnie sie nie przyzwyczajały, ale jak leci to robić dalej, itp itp.

Ale, zainteresowalem sie niejakim Marc Fitt'em który trenuje splita, każda partia osobno, i co tydzień zmienia ćwiczenia, nie ma określonego planu, poprostu bawi się ćwiczeniami, układem tych ćwiczeń, zachowując oczywiście ilość serii i powtórzeń.

Zaraz mi ktoś napisze że to nie działa, nie warto itp. Ale skoro tak jest, a gości robi tak od początku to chyba coś w tym musi być.

Foto typa na przybliżenie tematu:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
I o co chcesz nas zapytać?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 524 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9882
Co o tym myślicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
O tym myślimy, że na razie próbuj zbudować solidną sylwetkę tradycyjnie: periodyzując cykle treningowe, dobierając dietkę i suple pod własne potrzeby, trenując kondycję interwałami, tabatą czy innymi hiitami. Tak czytając Twoje wypowiedzi zauważam, że trochę za mocno kombinujesz, a kombinowanie kiedy nie ma się sporej wiedzy w danej dziedzinie prowadzi tylko do chaosu.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
eh dziwne te pytania ostatnio. Każdy wrzuca jakieś foty i mówi że chce tak wyglądać i wgl ( ty tego nie powiedziałeś wiem). Powiem tak, zaczynasz z siłką ćwicz różnymi planami, próbuj zmieniaj i nie staraj się upodobnić do typa z obrazka tylko patrz w lustro żeby był ciągły progres i może kiedyś stwierdzisz że wyglądasz właśnie tak jak chciałeś. Pozdro

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
zależy jaki masz staż?? ja osobiście zmieniam ćwiczenia,powtórzenia,ciężar w każdym treningu, szokuje mięśnie, jak dla mnie rewelacja, na każdego działa co innego, musisz obserwować swój organizm, kombinuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Kiedys kumpel tez mi opowiadal ze czytal o typie co mial 27 lat i dopiero wtedy zaczol interesowac sie kulturystyka i wlasnie pisal o tym ze zmienial cwiczenia co tydzien, kazdy trening byl inny i doszedl do wniosku ze nic lepszego nie ma ;) wioec proboj a wyjdzie ci to pewnie na dobre ;) Ja sam staram sie co trening rotowac cwiczeniami , i efekty jakies tam sa ale dopiero po dluzszym czasie bedzie mozna wyciagnac wnioski :)

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ch**nia.

Jak masz 7 lat stażu to możesz się tak bawić.

Jak jesteś początkującym szczurem, to trzymaj sie treningu 5x5 aż k***a będziesz miał mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
To sie nazywa trening intuicyjny bodajze, jak poznasz bardziej swoje cialo i technike cwiczen nie zapominajac o niemalej sile mozesz zaczac sie tak bawic, ale narazie ukladaj plany treningowe na 4-8tyg i dawaj do oceny na forum i filmy jak wykonujesz dane cwiczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
DUDEK
ch**nia.

Jak masz 7 lat stażu to możesz się tak bawić.

Jak jesteś początkującym szczurem, to trzymaj sie treningu 5x5 aż k***a będziesz miał mięśnie


To się nazywa przeczytać zbyt dużo podobnych wypowiedzi. Współczuję moderatorom, że muszą to czytać i jeszcze odpowiadać, można nabawić się choroby psychicznej, zespołu banochoroby odruchowej.

A tak na marginesie nie zauważyliście, że na forum pojawia się co raz więcej wypowiedzi z zaznaczona fotką jakiegoś modela, aktora, kulturysty i zapytaniem co zrobić aby tak wyglądać i jakie odżywki kupić, może kreatyna (i jak brać?)? Ah te czasy, wszystko na wczoraj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubiłem nakrętkę do shakera :( , Gdzie znaleźć pasującą?

Następny temat

Na co się zapisać???

WHEY premium