SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chyba coś w tym jest.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Alarmujace-badanie-rosnie-nam-pokolenie-slabeuszy,wid,13435076,wiadomosc.html

To chyba daje choć w części odpowiedź dlaczego nasi ojcowie choć nie ćwiczą, to często są od nas silniejsi. Podobno kiedyś większość facetów dawało radę wycisnąć własną wagę nie mając nic wspólnego z siłownią, a teraz? 70% wagi w wycisku to już wyzwanie dla większości. Niestety sam byłem tego przykładem, dopiero siłownia wyrobiła u mnie konkretniejszą siłę.

Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2011-05-28 10:25:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
bo dzisiejsza młodzież to są zwykłe ciu*e:) nie ma juz służby wojskowej nie czycha na ich WKU to za 20lat nie bedzie miał kto tego kraju bronic. Urwać im kabel od internetu, wypchnąć na dwór i niech bez butów pełnych piasku i opalenizmy Rolando nie wracaja:) Niech żyje dzieciństwo w piaskownicy, obdarte kolana i łokcie od wchodzenia na drzewa!!

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
dlaczego ? bo kiedys duzo pracowali fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Taka prawda, ja ja byłem łepkiem to sie ganiało po wsi, grało w piłkę, jeździło rowerem po okolicy (często nawet <40km dziennie) na wakacjach od rana do nocy było śię na dworze, a teraz tylko puste miejscówki zostały, nikt z młodszego pokolenia nie zajął naszego miejsca, wszyscy wolą siedzieć przed kompem i TV.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio właśnie ze znajomkami miałem taką rozkminę, że nasze (obecni +20) pokolenie było ostatnie, które spędzało wolny czas na dworze - piłka dzien w dzień, włażenie na drzewa, wspinanie sie na dachy budynków/garaży/czego sie dało, różne bójki

A teraz? Główna atrakcja to internet. Komputer, skype, gry. Nieliczni spedzają czas w aktywny sposób na dworze. O ile na wsiach sie jeszcze jakoś dzieciaki trzymają, w miastach też są grupy które jeszcze potrafią sie bawić, to niestety to cały czas sukcesywnie wymiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
No i wiecie ja nie robie z siebie jakiegoś anty KOmputerowca i nie wspominam czasów jak moja stara babka że ZA NASZYCH CZASÓW TO JA LATAŁEM Z PIŁKĄ,ale na serio coś w tym jest
ta młodzież inaczej wygląda niż ja np.
Bazy sie budowąło- rowery ciulnięte pod lasem beleby być pierwszym na boisku .komputer ? 128 RAM i na******lamy w jakis syf z 2 godzinki i już lecimy (chipsy lub czekolada w dłoń) i w noge albo w chowanego (najgorzej było jak stara z okna wołała) - teraz to na komunie laptopy NIE MOWIE ZE NIE MOZNA SIEDZIEC NA KOMPIE.
Ale ja bez aktywnosci (siłka,biegi,rower) ocipiałbym.
No ale co zrobisz - widzę po tych ludziach takie sztachety chodzą z wadą kręgosłupa. Szkoda naprawde bo sam bym z nimi poganiał wokół bloku.
-gdzie sa te LZS? wszystko poprzepijane,ja grałem w wieku 16-17 lat to zesmy sami klub zakłądali -wszyscy na to lali zawsze zadyma z jakas wsią sąsiednią - jaja jak diabli.
Dziś? te boisko zarasta od czasu do czasu przwiną się pijaki jakieś. na facebooku możesz sobie ustawić "W ZWIĄZKU" - i to lepiej niż spotkac się z laską.
Oczywiscie że można siąść na dupsku i sobie pograć.
Zainstalowałem sobie pamiętne DIABLO 2 :D i ku rwa nie mam kiedy grać. bo wieczorem jak już mam czas to poprostu mam swoją porę i Padam na ryj.
dam jakiemuś młodemu to mi przejdzie w tydzien.
Ja troche się w****iam że to wszystko siedzi w Domu,Co oni tam robią? ja nie umiem być w domu ,ale musze w nim byc w weekendy (albo praca albo cwiczenia) a potem co? czekac na wakacje.
zycie tak przeminie ze ****a nawet sie nie obejże,tylko ze potem oni beda chodzic i gapic sie w monitor na facebookach :)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
Stu procentowa prawda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
raKhu1 mam 16 lat i to wszystko przeżyłem (mieszkam na wsi),ale mój brat i jego koledzy to...



Pamiętam te noce na pegazusie i "kto ostatni przy trzepaku ten szuka"

Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2011-05-28 17:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15535
Wszystko to prawda pamiętam jak miałem rozwaloną głowę bo bawiliśmy sie w chowanego po ciemku w piwnicy w bloku albo zachciało mi się udawać że jeżdżę na ścigaczu na rowerze i pod samochód wpadłem nieraz pocięte ręce, plecy, nogi, twarz siniaki bo na drzewo zachciało sie wchodzić garaże itd. teraz jak widzę to ciągle w domu dzieciaki siedzą albo wyjdą na 2 godziny na dwór i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Wszystko co dobre skończyło się razem z nami, w tym wieku zapanowała era komputerów, internetu, alkoholu i papierosów, z których to 10 latkowie już korzystają, a co piątek i weekend są libacje alkoholowe przez małolatów i młodzież.

Teraz dzieci uczą się poprzez komputer i internet, a nie co najważniejsze, przez relacje z drugim człowiekiem i zabawę z nim.

Najzabawniejsze jest to, żeby się teraz spotkać, trza informować drugą osobę z wyprzedzeniem tygodniowym, ale nie zawsze dochodzi do spotkania, bo jest wymówka muszę pracować, muszę coś zrobić, muszę komuś pomóc, nie mam czasu.

Po prostu zmierzamy ku samozagładzie.

Aż strach pomyśleć, co będzie za 20 lat.

Zmieniony przez - Ikis w dniu 2011-05-28 18:16:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Tak , macie świętą racje . Dzisiejsza polska młodzież podcięłaby sobie żyły gdyby wyłączyli internet . Wszyscy teraz myślą o spamie i sweet fociach na fb ,weekendowych libacjach w gronie pseudo dorosłych osób, itp. Nie ma z kim się spotkać i pojeździć na rowerze czy pograć w piłkę ;) Na szczęście ja nie wciągłem się w takie g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
a ja na szczęście zawsze mam z kim pograć w piłe
zawsze sie znajdzie 12 osób i raz w tyg coś tam kopiemy
;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja

Następny temat

Kurt Brungardt "KLATKA PIERSIOWA I BARKI"

Wiecej