SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudy i silny?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
Czy człowiek chudy, szczupły może być silny i np dobrze przywalić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Tak, może. A wolno spytać, dlaczego zakładasz 4 temat o tym samym, w jednym piszesz że masz 41 cm w bicu a w innym że masz 64 kg i masy Ci brak? Masz jakieś zaburzenia osobowości czy po prostu wstydzisz się że dostałeś od jakiegoś chudzielca i nie możesz spać przez tą traumę?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 294
No dobra wygrałeś z zaskoczenia mnie wziął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
I tak i nie, zalezy na kogo trafi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Anubis dobrze gada, widziałem jak 65 kg kogucik nokautuje kolesia koło 100 wagi, ale też widziałem jak taki 65 kg koleś leci przez pół sali rzucony przez wielkiego ogra :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kursy i szkolenia + praca na siłowni

Następny temat

Sny po witaminach

Wiecej