SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chude kolano

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Hym... Sam nie wiem, czy trafiłem do dobrego działu, ale należy spróbować ;)
Otóż problem mój tkwi w kolanach, a dokładniej w tym, że są "chude" ;p. Od pół roku zauważyłem że mam takie i od tamtego czasu nawiedzało( i nawiedza) strzelanie w kolanach, a później bóle kolan(ale nie wywołane przez strzelanie - w żadnym wypadku). Dzisiaj przyglądając się kolanom zauważyłem, że niemal cały "układ" mi jak się to wyrażę: "wystaje". Przez te wystające kolana boję się dalej, że może mnie jakiś ból nawiedzić ponownie(choć ortopeda podczas ostatniej wizyty nie zauważył nic - zdjęcie usg).
Mam też pewne wątpliwości, czy zapewniam im dobrą amortyzację.

BTW dodam, że moje BMI wynosi 19.6, więc załapuję się lekko na wagę idealną ;D, 175cm->60kg.Gram w siatkę i chcę grać również w przyszłości. Wspomnę jeszcze że robię ćwiczenia Kledzika, bo jestem czynnym biegaczem.

Tak więc moje pytanie brzmi: Jaką dietę dobrać, aby jakoś te kolana lekko "utłuścić" xD ? Ale koniecznie zależy mi na tym, żeby nie przytyć za dużo. A może jakieś ćwiczenia, żeby je umięśnić? To byłby lepszy wybór. Odpiszcie ;p

Zmieniony przez - ramTechen w dniu 2010-09-19 21:53:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18992 Napisanych postów 66619 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 557671
Co znaczy chude... Może wkręciłeś sobie, a jak człowiek coś sobie wkręci to widzi to. Rodzina też ma takie spostrzeżenia?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 235 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1863
mi się też tak wydaje jak krzykaczowi , jak coś to zwiększ mase!

Mózg i siła to dwie różne rzeczy, lecz to i to trzeba rozwijać :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drętwienie stóp/bieganie

Następny temat

Nadgarstek. Prosze o pomoc. :<

Dzem