SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chrzest

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8
Hej wszystkim. :) Za tydzień wybieramy się z chłopakiem na Chrzest. Ja będę chrzestną. W związku z tym że u mnie w rodzinie już dawno nie było małych dzieci. Nie mam w ogóle pomysłu co mogę kupić. Możecie doradzić coś? .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Za te 500 to kup złote kolczyki jak dziewczynka a jak chłopak to łancuszek złoty - kasa sie rozejdzie a pamiatki zostana na wieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co kojarzę to ładną pamiątkę z chrztu się kupuje i kaskę w kopertę. Pamiątki w sklepach z dewocjonaliami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Coś co będzie na lata. I za 15 lat będzie pamiątka. Jakąś przywieszkę złota np do 300zl albo cienki łańcuszek . Kupować takie prezenty trzeba , głową . Tak samo jak na komunię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Ja dostałem złoty sygnet z kamieniem LOL ale moi chrzestni mają specyficzny, gangstersko-sygański gust...
1

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Mellopl
Ja dostałem złoty sygnet z kamieniem LOL ale moi chrzestni mają specyficzny, gangstersko-sygański gust...
no to kozacko-pamiątka na pokolenia -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zlota przywieszka Matka Boska lub krzyż, lub pamiątka i kaska, na chrzest sie nie daje duzo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Jak dziewczynka to złote kolczyki- będzie miała na pierwsze jak znalazł.
Jak chłopak to złoty łańcuszek i też git

Złoto jest o tyle fajne, że zawsze jest to jakaś fajna pamiątka Kasa jest dobra dla rodziców. Zawsze to na pampersy czy coś, ale takie dziecko i tak nie rozróżni czy sra w pampersa ze chrztu czy innego
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wybór krzyżyka lub matki boskiej powinien być odpowiedni. Jak Cię stać, to np. razem z łańcuszkiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
I tak każdy po tym krzyżyku przyniesie...

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Raczej tylko chrzestni dadza ponad tysiaka na prezent

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja jak byłem ostatnio to moze stówke dwie dałem na chrzciny, ale chrzestnym nie byłem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplikacja IOS

Następny temat

Działające mieśnie

WHEY premium