SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chrom a tycie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Witajcie!
Powiedzcie mi proszę, czy to prawda, że normalna osoba, która nie ma problemów z tyciem, ale od czasu do czasu zdarza jej się "rzucać" na słodycze, jak zacznie brać chrom to może zacząć obrastać w tkankę? Gdzieś na forum widziałem coś takiego, ale nie chcę odkopywać, bo to już bardzo dawno było. Podobno chrom może powodować łatwiejsze uwalnianie tłuszczu z pokarmów i tycie w efekcie. Co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
tyje się z Węglowodanów głownie, tzn, z nadmiaru kcal.

spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Hehe, no właśnie też mi się tak wydawało :D

Tylko ktoś na forum napisał, że chrom ułatwia odkładanie się tłuszczu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
a jaki jest cel stosowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
No właśnie chodziłoby o zastopowanie głodu słodyczy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to raczej w psychice;)

jesteś endo?

nie i koniec;)


a na słodycze są inne sposoby;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Ja jestem typowy ektomorfik, mogę w siebie wrzucać najgorsze gówna i to w dużej ilości, a nic mi nie będzie. Mam b. niski %bf, ale po prostu chcę się tego oduczyć dla siebie, bo w wyglądzie/treningu mi to nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chrom bierze udzial w reulacji poziomu cukru we krwi , wiec jest szansa ze pomoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac?

Następny temat

kreatyna mono

WHEY premium