SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba - jak wcinać przy przeziębieniu etc ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Witajcie!
Temat teraz bardzo aktualny - jak wiadomo, pogoda nie rozpieszcza. Dużo chorób wokół i stąd moje pytanie:

"Jak jeść, kiedy jesteśmy chorzy? / co zmieniać i czy w ogóle? / z czego rezygnować, co dodać? itd. itd."

Z góry wielkie dzięki!

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-10-01 14:13:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
Ja bym jadł normalnie :D może ewentualnie przy dłuższym przeziębieniu obciął bym trochę węgle, żeby nie zalewało gdy tylko leżymy w łóżku

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
mnie niedawno złapało przeziębienie to zszedłem troche z kcal bo na masie byłem/jestem,

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Mnie od wczoraj męczy małą grypka i jedyne co, to zwiększyłem spożycie czosnku na rzecz węgli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No właśnie mnie też przyłapało małe przeziębienie... :/ Niby nic wielkiego, ale zawsze samopoczucie słabsze i trzeba zawiesić treningi.
Jedni piszą, żeby obcinać ww na rzecz tłuszczu i białka, a drudzy, żeby nie przesadzać z białkiem, jak ma się wysoką gorączkę, bo białko jest ciężkostrawne, więc dodatkowo obciąży organizm.
Ja chyba po prostu lekko zejdę ze wszystkim na ten czas... A czosnku przyładowałem przed chwilą tyle, że aż mnie brzuch pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Nie tylko bialko. Tluszcz i WW zlozone rowniez sa ciezkostrawne ;)

Mozesz zrezygnowac z czesci WW zlozonych na rzecz owocow i warzyw. Jak najwiecej witamin, ale i trzymanie sie szkieletu diety, nawet jesli musisz obcinac kcal. Zachowaj regularnosc posilkow, mozesz zmniejszyc objetosc.

P.S: W razie problemow z apetytem lepszy gainer, niz niejedzenie ;)

Zmieniony przez - spot w dniu 2012-10-01 22:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
No i posiłki o lżejszej gęstości: zamiast brązowego z kurakiem jakiś rosołek z makaronem, kleiki ryżowe itd. Żeby nie spadać drastycznie z kaloryczności, ale też nie wyrzygać po pierwszym kęsie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna + trening do wglądu i oceny ;p

Następny temat

zastapienie ryzu czyms innym

WHEY premium