SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba/przeziebienie - 5 tydzien

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hej.

Wczoraj wlasnie rozpoczalem 5 tydzien cyklu ktory wyglada:
1-7 prop 100 mg e2d
1-7 wino 50 mg e2d

Od niedzieli trzyma mnie przeziebienie, ktore widze ze sie pogarsza.
Boli mnie gardlo, bolaczy kaszel, katar, czuje sie zmeczony, goraczki raczej nie mam chociaz kto wie, nie mierzylem.
Zjadam witaminy,czosnek. Wczoraj rano na noc wypilem ferwex, tak sie wypocilem, ze dwa razy musialem przebierac koszulke w nocy, ale widze ze dzisiaj nie jest lepiej. Teraz pytanie co robic?

Zal mi przerywac cykl, bo jak do tej pory efekty byly dosc mizerne, a czuje ze prawdziwe przerosty powinny przyjsc teraz, jak sie srodki rozchulaly na dobre(przyjalem wczoraj 15 strzal wina i propa).
Kluc sie dalej i chodzic na treningi czy co?

Z gory dzieki za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
1. Idz do lekarza
2. Zrob sobie 2-3 dni przerwy
3. Trzymaj diete
4. Czekaj na poprawe

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
2-3 dni przerwy nie zrobia zadnej roznicy? Bo to sa w sumie krotko dzialajace estry i o to sie martwie :/

Czyli rozumiem zeby przez dwa dni sie nie kluc i nie trenowac?

Co do przyrostow to w lapce jak narazie poszlo prawie 1 cm, no i troche na sile, ale to nie jest kompletnie to czego oczekiwalem ;) Dlatego boje sie troche przerywac cyklik zeby po prostu nie przegapic momentu przyrostow ktore tak czy siak musze w koncu kiedys przyjsc, zwlaszcza ze jest to moj pierwszy cykl :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
sam wp*****lam teraz antybotyki i jestem na cylku Z tego co sie dowiedzialem to nie wolno brac orali z antybiotykami nie wiem jak to sie ma w przypadku wina w strzalach. Ja biore Unidox (antybiotyk ) i bije prolo tez myslalem zeby przerwac ale szczesliwie wszystko do normy wrocilo. Aha mialem kilka dni przerwy od treningow. Ale szotow i diety nie przerywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
W czasie choroby/stanów przeziębieniowych witamin nie należy zażywać, jedynie Vit.C w sporych dawkach. Poza tym 5 tydzień i wyniki mizerne - coś chyba nie tak z Twoimi środkami, dietą, treningiem...

Wybierz się do lekarza celem konsultacji i ewentualnego leczenia. Jak to bywa zaaplikuje Ci 1-2 antybiotyki i wyśle do domu. Zacznij je zażywać, jeśli stan się nie będzie poprawiał w ciągu 5-7 dni przerwij cykl, bo istnieje spore prawdopodobieństwo że już niewiele z niego wyciągniesz.

Pij sporo wody / soków owocowych/warzywnych / lipa + miód + cytryna / Vit.C

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Znaczy wiesz, co do przyrostow to jest tak, ze zaczynalem z 79 kg teraz staje rano na wadze i jest 82 ;)

Moze po prostu za duzo oczekiwalem, badz co badz prop i wino to nie sa idealne srodki na robienie masy. Niektorzy mi mowia ze popuchlem tylko tak jak mowie, oczekiwalem wiecej lub po prostu za duzo. Ja po sobie nie widze zbyt duzej zmiany, ale to moze byc tez spowodowane tym ze po prostu codziennie sie widze w lustrze. Na koniec cyklu zrobi fotki to porownam.

Co do srodkow robilem po 2 tygodniach cyklu badanie tescia, to wyszlo mi 4 krotnie wiecej niz jest norma, stawy strzelaja wiec winko tez wydaje sie ok.

Znajomy mowi, ze teraz przez te 10 dni powinny przyjsc najwieksze przyrosty, ale jakos ciezko mi w to uwierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ok, idź do lekarza pokazać się.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Krzykacz mozesz rowinac dlaczego innych witamin nie mozna
zazywac tylko vit c

A co do antybiotyków to nie polecam barania ich razem z Saa sam
bralem anty. na cyklu i myslalem ze zejde z tego swiata.

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-06-12 10:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ponieważ zażywane witaminy stają się swoistą pożywką dla bakterii/wirusów przez co dłużej się utrzymują w organiźmie, a co za tym idzie trudniej je zwalczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Ciekawe stwierdzenie
a ta teoria jest oparta jakimis badaniami ?
ale sogacza dam bo zawsze cos nowego
szkoda ze wczesniej tego nie wiedzialem bo zawsze na logike jak org.
oslabiony to sie tone witamin wcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak w przypadku każdej teorii są za i przeciw. Mi przekazał takie info 5-6 lat temu dr n. med. do tej pory trzymam się tej zasady i dobrze Mi służy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermal pro evolution

Następny temat

Jaki odblok po cyklu

WHEY premium