SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chodzenie po schodach.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Witam wszystkich.
Miałem przerwę od siłowni jakieś pół roku, musiałem wyjechać do pracy w której cały czas siedziałem przed komputerem. Przez ten okres czasu zrobiła mi się straszna opona. Chciałbym ją spalić od wczoraj wróciłem na dietę a od dziś na siłownię wykonuje trening FBW do końca marca a następnie będę łączył grupy. Trening cardio z bieganiem u mnie ciężko problem z piszczelami od dziecka, wymyśliłem sobie że co drugi dzień będę wchodzil na 10 pietro i schodził, dziś zrobiłem cztery wejścia i oczywiscie zejścia z parteru na 10 piętro zajęło mi to 15-18min. Jak myślicie czy jest to jakiś sposób aby spalić tą oponę?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Przepraszam za błędy piszę ze strasznie małego telefonu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
"brzuch robi się w kuchni" - podstawa

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na początek wystarczy sam trening siłowy poparty dobrą dietą. Na dodatkowe aktywności przyjdzie czas.

Jak micha ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Wzrost 170cm 2450 Kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To ilość kalorii - nic poza tym.
Wrzuć swój jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Witam od dwóch lat ćwiczę na siłowni niestety miałem sześciomiesięczną przerwę wynikło to przez pracę. 
Przez te sześć miesięcy miałem bardzo siedzący tryb życia i jak się domyślacie odłożył mi się straszny tłuszcz którego muszę się koniecznie pozbyć. Nidy nie układałem diety i jestem kompletnie zielony, co nieco wiem z filmów na YT. Postanowiłem sam taką dietę ułożyć i liczę że powiecie czy coś z tego może być czy raczej wszystko jest do bani, a może ktoś to poprawi. 
Waga 73kg wzrost 169cm Krasnal;) 
Wiek 24 lat 
Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie kaloryczne z filmików Michała 
Zapotrzebowanie dzienne: 2484 Kcal 
Białko: 138g 
Węglowodany: 405g 
Tłuszcz:69 

A tak prezentuje się dieta którą ułożyłem 
I Posiłek 
a) ryż biały Pure rice 60g 
b) Maślanka truskawkowa 125ml 
c) Chleb wieloziarnisty 40g 
d) 2x jajko na miękko 
e) Wafle ryżowe 20g 

II Posiłek 
a) 2x Banany 
b) Delikate serek wiejski 200g 
c) 1x Kiwi 
d) Ryż biały pure rice 60g 
e) Maślanka truskawkowa 125ml 
(Ten II posiłek mógłbym rozbić na dwa posiłki) 

III Posiłek 
a) Pierś z kurczaka 125g 
b) Ryż biały Pure Rice 125g 
c) Pomidory 150g 

IV Posiłek 
a) Łosoś w sosie pomidorowym 160g 
b) 2x Jajka na miękko 
Po zjedzeniu tego wszystkiego wychodzi następująco 
Białko 131g 
Węglowodany 321g w tym cukry 70,5g 
Tłuszcz 55g 

Tak jak mówię pierwszy raz układałem dietę i jestem przekonany w 100% że pewnie ta dieta jest do kosza. 
Bazuje głównie na produktach z Biedronki. Muszę to dodać nie lubię płatków owsianych;)

Proszę o poprawę lub zmianę o wypowiedzenie się na temat tego co stworzyłem i proszę o wyrozumiałość. 
Z góry dziękuję Wszystkim 
Pozdrawiam;) 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć w takiej wersji.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadek siły w podciąganiu

Następny temat

Domowy FBW do oceny

WHEY premium