SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chleb :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Ostatnio w krakowie w awiteksie zauważyłem mniej więcej taki chleb:
http://www.rafapol.pl/p/chleb_zbojnicki-12
chleb zbójnicki xd Kupiłem raz na spróbunek. Zalety? Wiele ziaren, różnego rodzaju nasion w środku no i poleży długo nawet tydzień, niessycha się jak te "białasy".
No i moje pytanie czy można go dodać do diety na mase? Czy to może kolejny typowy wypełniacz?
Jeśli jest zły to jaki inny polecacie chleb w krakowie? I najlepiej cene podajcie :p
PS (chleb zbójnicki za małej wielkości bohenek- 2.60 czyli nieźle)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 417
Jak dla mnie chleb to zawsze będzie wypełniacz ;)
Ale ten na pewno lepszy od białego pieczywa. Ja tam preferuje razowe pieczywo i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Celowałbym w chleb z jak najmniejszą ilością składników. Cukier, olej roślinny, kwas mlekowy, słód - to wszystko zbędne. Mąka żytnia, zakwas żytni, woda - u mnie (nie w Krakowie, ale tam na pewno też się znajdzie coś w ten deseń) jest dostępny chleb oparty tylko na tych składnikach, cena: 3,50 zł za pół kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ten na pewno lepszy będzie od zwykłego białego ale trzymaj sie grahamów

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ujdzie, ale na pewno znajdziesz lepsze pod względem składu. Chleb żytni, pełnoziarnisty powinien bazować na zakwasie a nie drożdżach. Takie składniki jak w/w są zbędne. Zwróć też uwagę żeby był twardy i ciężki a nie jak gąbka.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Rok, nowa dieta NA MASĘ

Następny temat

Ilość składników odżywczych w diecie

WHEY premium