SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chinskie HCG :)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Wrzucam jako ciekawostkę, spotkał się ktoś z tym ??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 194 Wiek 54 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1273
jak czegos nie mozna dostac to chiskie szjas wzucaja na nasz rynek ale sa juz do dostnia normalny hcg 5000jed apteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19795
chińczyk jak chińczyk hcg tam jest bo sam robiłem test,ciekawe jak trzyma stężenie.Organon wstrzymał produkcję podobno więc bedzie dość popularny niedługo.Kolega po 20 tyg cyklu co wbijał e1d po pół ampy i mówi że jaja puchną więc chyba ok -jurto sam przetestuje na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak cenowo do organonu wychodzi? jest rozpuszczalnik?

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-07-22 21:25:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 344 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4308
też jestem ciekaw ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pakowane troche lipnie, opakowanie starczy na dosc sporo a i kosztowac bedzie dosc sporo
pregnyl, provigil itp praktyczniejsze. Chyba, że te chinskie na szt luzem bedzie sprzedawane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
rozpuszczalnika brak (akurat z tym to zaden problem i tak nigdy tego dodatkowego 1ml nie wykorzystywalem), cenowo dosc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak ktos leci non stop i bije np 2x w tygodniu po 500, to taka paka starcza mu na ~~ 0,5 roku.

Sam prze te 1,5 roku ON wbilem juz kupe pregnylu, gonasi i troche provigilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Stestowane i dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
I mi wpadł w ręce, część dałem znajomemu to mówi że nie widzi różnicy i działa jak należy, ja przybije pewnie dopiero za tydzien dwa to zdam relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1683
Wygląda mało przekonywująco, ale jak widać wyglad nie idzie w parze z działaniem, z tego co mówicie. Sam nie biłem i raczej zostane przy aptecznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Działa jak nalezy :) jajka puchan az milo "patrzec"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston egypt & sustanon Organon - real czy fake?

Następny temat

TECTOCTEPOHA FAKE OR REAL ?

WHEY premium