SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chińska zupa by Malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
No tak jak patrze na te zdjecia, to bez kobiecej reki nie sadze bym wykrecil taka zupke, jakos trudno wyglada
Ale moze sie podejme ktoregos dnia, Pozdrawiam no i sog za przepis.

Raz Dwa Pięc Siedem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
zwt, nie jest ciezko :) Ale na pewnie troszke wiecej roboty niz przy vifonie ;) Ale warto ! 3 dni mozna jesc hehe :)

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3566
Pochwale sie ze sprobowalam zrobic ta zupke - 5l garnek zszedl w 1,5 dnia
Ale niestety musialam uzyc wieprzowiny
Do tego dodalam malutki korzen swiezego imbiru, ktorego bodajze w przepisie nie widze - bardzo to fajnie wzmocnilo smak.
No i kostke uzylam drobiowo-wolowa.

PS.wlasnie sie zorientowalam, ze zrobilam ja po 2 latach od kiedy mialam zamiar ja zrobic...

Polecam bardzo mocno, jest bajecznie prosta a pyszna.

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2011-09-26 00:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Nic tylko na bazarek po zakupy i do dzieła, wygląda super...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9883 Napisanych postów 5593 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18269
jeden z najlepszych przepisów na zupę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 637
Dokładnie :)
Zupa meeega dobra. Wraz z piersią z kurczaka w sosie cebulowym jak dotąd są to moje dwa ulubione przepisy z forum, które stosunkowo szybko się przyrządza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
Zupa wygląda pysznie, i co najważniejsze fajne foty porobiłaś. Mam pytanie do forumowiczów, ktoś robił ? Smakowało ? Bo chyba i ja taką zupę przyrządzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9883 Napisanych postów 5593 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18269
ja robiłam kilkanaście razy,zawsze wychodzi pyszna.Podstawa to przyprawy,tak jak Malinowa wypisała ( w szczególności sos sojowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Wygląda apetycznie! W wolnej chwili wypróbuję;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Świetny przepis, zupa wyszła genialna :D

Kurs wizażu obejmujący kształcenie teoretyczne i praktyczne - http://kurswizazu.net/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placek ryzowy

Następny temat

Czosnkowa kapusta pekińska ;-)

WHEY premium