SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat meal co 2 tyg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Specjalisci za 2.50 xdd co ty wiesz o mojej diecie zadałem krótkie pytanie Ale oczywiście domysly 100% waga spada wszystko mam dopięte pytałem tylko dlatego że miałem lekki wyrzut sumienia i tyle pozdro z fartem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
to pytanie mi wystarcza.
I daruj sobie powyższe teksty.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2578 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78301
Maciej przedstaw zatem dietę skoro wszystko jest dopięte na 100%.
Wtedy uznamy czy masz prawo nazwać kogoś znawcą za 2.5.

Cheat jest ok. Wystarczy że wejdziesz w dział "odchudzanie i forma po mesku".
Jednak ich batony czy też chipsy to nic w porównaniu z reżimem dietetyczno- treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Forumowicze na prawdę chcą Ci pomóc, dlatego zadajądodatkowe pytania by lepiej móc odpowiedzieć.

Co do salacza, dział odzywki i suplementy załóż temat z wypełniona ankietą, od tak się nie da napisać nie wiedząc z jaką osobą się ma do czynienia, jak już stosowane suplementy, wrażliwość na stymulanty, wiek, problemy zdrowotne (niektóre spalacze mogą powodować nieprzyjemności jak stan zdrowia nie jest super)
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
maciejfil
Specjalisci za 2.50 xdd co ty wiesz o mojej diecie zadałem krótkie pytanie Ale oczywiście domysly 100% waga spada wszystko mam dopięte pytałem tylko dlatego że miałem lekki wyrzut sumienia i tyle pozdro z fartem


Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Sugeruję skupić się na obwodach ciała, poziomie tkanki tłuszczowej i wyglądzie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
https://www.sfd.pl/regulamin

,,Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne''

,,KARĄ ZA NARUSZENIE POWYŻSZYCH ZASAD JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kurde, błąd wyskoczył.

maciejfil
Specjalisci za 2.50 xdd co ty wiesz o mojej diecie zadałem krótkie pytanie Ale oczywiście domysly 100% waga spada wszystko mam dopięte pytałem tylko dlatego że miałem lekki wyrzut sumienia i tyle pozdro z fartem


https://www.sfd.pl/regulamin 

Na Forum zabrania się:
,,Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne''
,,KARĄ ZA NARUSZENIE POWYŻSZYCH ZASAD JEST USUNIĘCIE WYPOWIEDZI.''



Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-11 20:22:37
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Ale burak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 134 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7846




Przykładowy cheat meal. Kompatybilny - z grubsza - z dietą ketogeniczną (chyba, że zagryzamy krakersami, no ale cheat to cheat, można sobie zaszaleć).


Zmieniony przez - CarbonBasedLifeforms w dniu 2018-01-14 21:32:32
1

♫♪ Hi, My name is... ♫♪ https://youtu.be/sNPnbI1arSE
Rozpoczęcie Intermittent Fasting: 28.03.2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór odpowiedniej suplementacji

Następny temat

Redukcja

WHEY premium