SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz nawiązać współprace z trenerami piłki noznej?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
CzarnaSrok napisz do mnie jeszcze na GG 5046327.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
postaram sie pogadac z trenerami z moich okolic, aby weszli na forum i tez podzielili sie uwagami swoimi, doswiadczeniem, wydaje mi sie, ze beda zainteresowani tym pomyslem ;) Pozdrawiam

Cause you Can't Knock the Hustle for real ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1107
To co, wznawiamy inicjatywę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1107
Ponawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
ja też byłbym tym zainteresowany mam 15 lat i nie gram w klubie żadnym a chciałbym i bardzo kocham piłkę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1107
No fajnie byłoby zrobić jakąś dobrą stronkę, forum - najlepiej zamkniętą i zapraszać tych początkujących jak i doświadczonych do nauki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Ponawiam apel. Moglibyśmy utworzyć fajną stronkę i fajną grupę młodych,ambitnych trenerów. kto chętny do współpracy? jakieś konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1107
no ja jak najbardziej. Miałem/mam pewną wizję na wygląd i funkcjonowanie takiego czegoś. Ale niestety w tematyce budowy stron, for itp. jestem zielony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
ja raczej tez;/ cristian jaka to wizja? opowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82
Witam...Uważam, że w Polsce jest obecnie dużo młodych trenerów którzy chcą powiększać swój warsztat trenerski i taka strona typu młodzi-trenerzy.pl była by naprawdę dobrym pomysłem...Najważniejsze jest to, żeby młodzi ludzie byli głodni wiedzy szkoleniowej, by nie tracili zapału wynikającego z miłości do piłki nożnej i rozwijali się jako przyszli szkoleniowcy...osobiście, dla takich osób a więc również dla moich rówieśników (mam 16lat) którzy chcą w przyszłości zostać trenerem piłki nożnej mogę polecić zaprenumerowanie dwumiesięcznika "trener" (ze strony PZPN, zakładka trenerzy), czytanie publikacji w internecie (kopalnia wiedzy tylko trzeba poszukać), zakup książek (przykładowa lista znajduje się na stronie PZPN), rozmowa z trenerami, miedzy innymi z trenerem klubu którego jest się zawodnikiem, ściągniecie wielu prezentacji ze strony PZPN-u oraz okręgowych związków, wyjazd na konferencje szkoleniowe okręgowych związków piłki nożnej, oglądanie meczów i ich analiza, analiza tego co się dzieje w piłce nożnej, analiza imprez sportowych i wiele innych...Najważniejsze jest jednak chcieć i kochać to co się robi, a materiałów i ścieżek rozwoju jest pod dostatkiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na bramkarza

Następny temat

Stadion piłkarski z bieżnią - trening biegania

WHEY premium