SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcemy schudnąć, ale jak ?? pomożecie ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
po modyfikacjach wyszło tak : (+ brokuł, pomidor, ogórek)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
zapomniałam spytać czy węglowodany - chodzi mi o warzywa, (brokuł, pomidor, ogórek, sałata) mogę jeść tylko do południa czy do obiadu i kolacji także ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
warzywa wszedzie do posilkow, min. 750g dziennie. ich NIE WLICZASZ W BILANS !!!!!

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-04-22 15:03:10

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
Ok, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
rozpiska na jutro.. zerknijcie proszę:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wywal homo serek- daj tu inne źrodlo bialka. zamiast rodzynek daj orzechy. rodzynki to same cukry proste. w II twarog sie kiepsko nadaje w ciągu dnia: ryba/mieso/owoce morza. zrodla bialka dawaj takie gramtaury, aby bylo na posilek min. te 20g bialka. III OK. do dorsza dalabym jakies tluszcze. jak posuwuasz te nabialy z I i II to ci zostanie w bilansie miejsce na tl

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kocio jezli kolezance bedzie latwiej jesc rano mniej bialka a w innym posilku wiecej to niech tak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
generalnie wszystko i tak sprowadza sie do kcal i rozkladu BTW, ale choc troche bialka rano by nie zaszkodzilo, bo poki co ma w sniadaniu same ww (nie liczac "bialka" z owsianki)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
Wyeliminowałam owsiankę zastępując ją kanapkami.. wiem że powinnam wystrzegać się kupnych wędlin, ale do jutra nic innego nie wymyśle.. :( Kociu nie mam pojęcia jak to wszystko poukładać, aby w każdym posiłku co najmniej 20 g białka było kombinowałam kombinowałam chyba z godzinę nad tym siedziałam i jak nie poodwracać, poprzekręcać, pozmieniać to i tak białek ciągle niedosyt.. tym bardziej że kombinowałam coś jadalnego sklecić z tego co akurat w lodówce jest (po zakupy wybiorę się dopiero jutro popołudniu..)
P.S Serdecznie wam dziękuję za poświęcony czas i pomoc :) 1 dzień za mną i motywacja coraz większa chociaż te tabelki, ważenie, przeliczanie sprawia mi trochę kłopotów-mam nadzieje, że z czasem będzie łatwiej..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 267
Mamy problem.. stanęłyśmy rano na wagę i doznałyśmy szoku.. i mi i mamie przybyło po 1,5 kg od wczoraj.. ? Co może być powodem, obie stosowałyśmy się do zaleceń, przestrzegałyśmy diety, byłyśmy na rowerach ok 1h, ja dodatkowo biegałam ok pół godziny..a tu taka niemiła niespodzianka.. mama jest załamana zastanawia się czy dalej stosować się do tej rozpiski, boi się że zamiast schudnąć przytyje jeszcze bardziej.. ja też mam wątpliwości.. może ten sposób odżywiania nie jest dla każdego ? Pomóżcie proszę, bo nie wiemy co dalej począć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artistka/ Kolejna do REDUKCJI potrzebuje dopingu

Następny temat

Francuzeczka/ dieta, trening i redukcja, będzie ze mnie niezła dupcia

WHEY premium