SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcem nabrać masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 134
Witam mam parę pytań oto one ;
-Czy są jakieś odżywki,suple,witaminki dzięki którym chciało by mi się częściej jeść ?
-Gdzie można tanio kupić zwykłą ławeczkę do ćwiczeń potrzeba mi tylko ławka z oparciem na sztange chcem wydać jak najmniej bo za rok wujek buduje siłownie u siebie .
-Czy żeby ułożyć profesjonalną diete trening muszę iść do dietetyka czy kalkulatory + trche zapało mi wystarczy tak samo z treningiem czy forowicze pomogą czy trzeba trenera sb łatwić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10972 Napisanych postów 50341 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj to: http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Poza tym wypełnij ankietę.
jeżeli chodzi o suple, to na twoim miejscu bym się wstrzymał z tym

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2013-06-05 10:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie jak zmienić w tym masę że coś ma np 200 ml czy np 400 g do nie mogę ogarnąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra już nie trzeba'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1747
Tu masz tanią ławeczke z podporami:
http://allegro.pl/polska-lawka-kulturystyczna-wyprzedaz-20-dvd-i3296880854.html?source=mlt 

"Jeden mały krok może zmienić cały świat, tak jak w Twoim małym świecie możesz postawić wielki krok"
"Mój gryf zaj**any jest talarami walimy konkret biceps, łączymy to z plecami!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki czekam dalej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47910
-Czy są jakieś odżywki,suple,witaminki dzięki którym chciało by mi się częściej jeść ? Im więcej zaczniesz jeść, tym więcej bedziesz chciał jeść, po prostu zwiększy Ci się objętość żołądka i więcej zmiescisz
-Gdzie można tanio kupić zwykłą ławeczkę do ćwiczeń potrzeba mi tylko ławka z oparciem na sztange chcem wydać jak najmniej bo za rok wujek buduje siłownie u siebie. polecam sprzet keltona/marbo. Tanio to nie znaczy dobrze a tym bardziej wytrzymale/na lata.
-Czy żeby ułożyć profesjonalną diete trening muszę iść do dietetyka czy kalkulatory + trche zapało mi wystarczy tak samo z treningiem czy forowicze pomogą czy trzeba trenera sb łatwić ?
Nie musisz, obliczasz zapotrzebowanie, dodaj z 300/400kcal na początek, poczytaj tematy podwieszone ( co i kiedy jeść, dlaczego to a nie coś innego, jak to się ma z tłuszczami, węglami, itd)
Przyjmij rozkład węgli do 5g na kg masy, białko w okolicach 2,2-2,4grama na kg masy ciała, a tłuszcze reszta, około 1,3-1,5g na kg

Zmieniony przez - peepeek w dniu 2013-06-05 12:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń znaleziony na YT

Następny temat

Suplementacja