SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce troszke przytyć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
Właśnie!Jak przytyć.wszyscy mi mówią że wyglądam jak kościotrup i że mogli by na mnie studiować na akademii medycznej.Nie wiem czemu ale od 2 lat trzymam tę samą wage-60kg.jem i jem (a ja lubie zjeść sobie) i nic mi to nie idzie w mase.
co to jest za dolegliwość?są jakieś domowe sposoby żeby sie troche przypakować?
mam 15 lat,190cm wzrostu i jestem szczupłej postawy jakby to miało jakieś znaczenie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Jesteś typem ektomorficznym, czyli takim który ma bardzo szybki metabolizm, takiej osobie ciężko jest przybrać na masie, ale pomóc powinna zbilansowana dieta masowa+regularne ćwiczenia

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 247
spychu_15 dobrze prawisz.ale czy możliwe jest że cały posiłek idzie w kości a nie w mase?zauważyłem że jeszcze rosnę a wagą nic,jaka była taka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2858
Uloz dobrą dietę a zobaczysz ze da się zdrowo przytyć. Musisz po prostu jeść wiecej kalorii niz potrzebujesz.
Do tego mozesz kupic jakis Gainer dla podbicia kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Cały posiłek idzie w kości.Niemożliwe jest żeby cała wartość posiłku została sporzytkowana przez organizm na wzrost, to tylko jedna z czynności życiowych, masz po prostu szybką przemiane materii

Barcelona forever!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę przytyć, pomóżcie (165, 46)

Następny temat

Długość HIIT - mętlik w głowie, i inne pytania

Wiecej